Pytanie (zarządca)

prodesign

Pytanie (zarządca)

Nieprzeczytany post autor: prodesign »

Co mam zrobić, aby zarządca zaczął działać? Mam kopalnie , centra (ulepszone) i wszędzie go aktywowałem, ale on nie podejmuje żadnych działań. Nic się nie dzieje. Czy jest szansa, aby dostać listę warunków do spełniania? Dzięki z góry za każdą radę :)
molas3000

Re: Pytanie (zarządca)

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Jak rozumiem masz szkolenie zarządcy zrobione.

Musisz mieć subpunkty transportu i rolnictwa. Każdy zbiór/obsianie to 1 punkt rolniczy. Każdy transport do magazynu (wykonywany gdy inny obiekt tego potrzebuje, magazyn jest pełny lub uprawy przewyższają pojemność dostępnego magazynu) zabiera 1 punkt transportowy.

Kilka rzeczy dlaczego może nie działać zarządca:
1. Nie masz punktów
2. Nie masz energii (tu bardziej wpływ na produkcję sam zarządca energii nie pobiera)
3. Nie zatrudniłeś nikogo w biznesie (zarządca nie zatrudnia)
4. Nie masz miejsca w magazynie głównym.
ttt

Re: Pytanie (zarządca)

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Jeśli wszystko masz zrobione prawidłowo to powinieneś pamiętać o tym, że zarządca działa 2 minuty przed końcem tury. Więc jak zaczyna się nowa tura i widzisz, że on nic nie zrobił to poczekaj do tych 2 minut do końca. Myślę, że tu może leżeć problem skoro mówisz, że wszystko inne masz.
lottie

Re: Pytanie (zarządca)

Nieprzeczytany post autor: lottie »

Ja mam taki sam problem, chyba że nie rozumiem jak działa zarządca. Zasiewam lub hoduję i muszę sama zbierać plony, przenosić je do magazynu, więc w sumie nic ten zarządca nie robi. I o co właściwie chodzi z tymi punktami? Można gdzieś to sprawdzić czy jak?
molas3000

Re: Pytanie (zarządca)

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Są trzy budynki specjalne:

Elektrownia (daje energię) zasilana jest węglem.
Centrum Logistyczne (daje subpunkty transportu - pasek pojawia się pod paskiem zdrowia po wybudowaniu obiektu) zasilane ropą.
Centrum Rolnicze (daje subpunkty obsiewanie/zbieranie - pasek pojawia się pod paskiem zdrowia po wybudowaniu obiektu) zasilane ropą.

Na paskach które się pokażą widać ile masz jakich punktów.

Każde obsianie/zebranie plonu lub zarybienie zabiera 1 punkt więc po wykorzystaniu trzeba go znowu wyprodukować.

Każdy transport towaru odbywa się do lub z magazynu. Każda taka operacja zabiera 1 punkt transportu.

Zarządca operuje tylko i wyłącznie na towarach a nie na finansach więc nie zatrudnia ludzi nie modyfikuje asortymentu w obiektach handlowych itd...