Zachwyt grą

bilans

Zachwyt grą

Nieprzeczytany post autor: bilans »

:D
W grze zarejestrowałem się kilka miesięcty temu. Długo poszukiwałem gry czysto ekonomicznej na przeglądarkę. Szukałem czegoś na miarę Kapilands i Kapiworld. Swego czasu grałem w te dwie namiętnie :) Jednak w tych grach jest jeden zasadniczy problem. Brak ich cykliczności. Z biegiem czasu nowi gracze nie mają szans na dogonienie tych na górze, a Ci na górze się wykruszają i gra pada. Tutaj pełen szacun dla pomysłodawcy CYKLICZNOŚCI w E-Conomice żądzi :mrgreen:
Mimo tego, że zarejestrowałem się kilka miesięcy temu, to ze względu na różne sprawy nie mogłem się zaangażować w jej zrozumienie, przez co porzuciłem ją całkowicie. Teraz w końcu mam więcej czasu, dzięki czemu mogłem wczytać się tajniki i zasady gry :P
Gra moim zdaniem ma spory potencjał. Nie wiem czy nad jej rozwojem pracuje tylko stvoor, czy jakaś cała firma, ale zasadniczo przy odpowiednim pokierowaniu, gra mogłaby odnieść spory sukces. Szczególnie na rynkach zachodnio-europejskich. Czego w pełni twórcy/om życzę :)
Nie mogę doczekać się nowej edycji gry. Z pewnością wtedy zakupię konto PREMIUM, gdyż te 15,00 zł to grosze, a frajdy mam z gry co nie miara :)
W obecnej edycji zacząłem za późno aby móc podjąć rywalizację (dwa dni dopiero), poza tym wpierw grę trzeba poznać, a nie ukrywając, poznanie zasad trochę zabiera czasu (to może nieco odstraszać potencjalnych graczy).
Zasadnicze pytanie, które skłoniło mnie do napisania tego postu :geek: Czy jest planowana kolejna edycja gry? Jeżeli tak, to kiedy się rozpocznie?
P.S. Można na forum stworzyć wątek/archiwum wszystkich edycji gry, w którym można byłoby prześledzić dane konkretnej edycji (zwycięzcy, biznesy zwycięzców i dane tych biznesów, ilość graczy, okres, etc.). To sprawia, że rywalizacja pomiędzy wyjadaczami wkracza na wyższe poziomy :) (pamiętam Traviana za czasów studenckich, gdy dopiero wchodziła na polskie serwery, swego czasu byłem jednym z graczy na koncie serwera australijskiego Traviana i zarządzałem sojuszem który wygrał całą bodajże 13 miesięczną rozrywkę) :ugeek:
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Zachwyt grą

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Dziękuję za miłe słowa :)

Kolejne edycje oczywiście są planowane, zasadniczo czas między edycjami wykorzystujemy na zmianę kluczowych zasad,
mam nadzieję, że po zakończeniu obecnej edycji nowa powinna wystartować jeszcze przed majówką