Zakladanie spolek...

arlojawro

Zakladanie spolek...

Nieprzeczytany post autor: arlojawro »

Witam.
Chcialem zapytac o zakladanie spolek.
Chodzi o to, ze co bym nie kombinowal, to przy probie zalozenia wychodzi mi strata ze spolki zamiast zysku.
Co robie nie tak?
Moze ktos moglby rzucic jakas podpowiedz jak powinno sie rozwijac w miare skutecznie?
Pozdrawiam
arlojawro

Re: Zakladanie spolek...

Nieprzeczytany post autor: arlojawro »

Widze, ze niewiele sie dzieje na tym forum, to pewnie i w grze nie za bardzo jest ruch, ale poniewaz zaciekawila mnie ta gra, to moze ktos moglby cos podpowiedziec?
Przeczytalem poradniki i posty z forum, ale nadal stoje w miejscu w kwesti zakladanie spolek...

pozdrawiam
molas3000

Re: Zakladanie spolek...

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Najlepiej rozbudować magazyny biznesów wtedy niweluje się koszty transportu i w przypadku upraw koszt centrum rolniczego.

Do tego można dodać nabijanie poziomu im wyższy tym mniej energii potrzeba do zasilenia biznesów (spadek poboru liczy się co 5 poziomów).

Ogólnie w tej edycji jakoś wysoko są koszty zatrudnienia pracowników i utrzymują się na podobnym poziomie. Przez co taka sytuacja.

Ewentualna opcja to "przebranżowić się" i poszukać biznesów które zatrudniają najtaniej pracowników to ma główny wpływ na rentowność spółki.
rafknaf

Re: Zakladanie spolek...

Nieprzeczytany post autor: rafknaf »

a jeśli można dodać: w jaki sposób włącza sie nabijanie poziomów?
topik

Re: Zakladanie spolek...

Nieprzeczytany post autor: topik »

zbieranie plonów ze spółek, leczenie innych w szpitalu itp czynności, które zwiększają doświadczenie gracza
rafknaf

Re: Zakladanie spolek...

Nieprzeczytany post autor: rafknaf »

Tak właśnie robię, ale jak koledzy mam ciągle spółkę na minus więc nie mogę założyć.
xerox

Re: Zakladanie spolek...

Nieprzeczytany post autor: xerox »

Czemu jest taka marża na minus, skoro wszystkie 4 towary są z odchyleniem dodatnim od ceny równowagi?
To jakiś błąd gry czy czegoś nie rozumiem?
Obrazek
azan

Re: Zakladanie spolek...

Nieprzeczytany post autor: azan »

xerox pisze:Czemu jest taka marża na minus, skoro wszystkie 4 towary są z odchyleniem dodatnim od ceny równowagi?
To jakiś błąd gry czy czegoś nie rozumiem?
Obrazek
obiekt handlowy sprzedaje po cenie równowagi czyli 0%, jeżeli coś jest warte więcej to marża jest niższa
marian89

Re: Zakladanie spolek...

Nieprzeczytany post autor: marian89 »

Czemu mogę sprzedać na giełdzie towary które są po np. "200% odchylenia od ceny równowagi" a w sklepie muszę je sprzedać po cenie równowagi, chociaż na giełdzie są dużo droższe? Proszę o wyjaśnienie tej kwestii. To nie jest błąd gry?