Panie Twórco.

kacyk

Panie Twórco.

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

Nie wiem co się z Panem ( może Panią? ) dzieję. Są różne przypadki np. : obłożna choroba, kłopoty w firmie, rozwód, pozbawienie wolności itd. We wszystkich tych kłopotach mogę Panu pomóc. Wystarczy poprosić. A dlatego chcę pomóc ponieważ widzę, że mam do czynienia z osobą inteligentną ( lub też osobami ), która wykonała kawał dobrej roboty i zadanie ją trochę znudziło albo przerosło.
Ta gra ma olbrzymi potencjał, który należy rozwijać. Ja tu widzę duże pieniądze do zrobienia tylko trzeba się za to umieć zabrać. Dziwię się że reklamodawcy są na tyle naiwni, że dają się nabierać na reklamy w grze bez sprawdzenia ilości osób w nią grających albo jej jakości technicznej.
Dlatego mam apel: Niech Pan weźmie się za grę albo odda ją w ręce osoby, która da radę ją ogarnąć i nic nie zepsuć.
Nie trzeba tutaj z tego co widzę wielu nakładów a jedynie chęci. Jak już Polak coś zrobi dobrze to myśli, że tak będzie wiecznie ale niestety w życiu wszystko cały czas się zmienia i trzeba o to dbać ( innych narodowości też to dotyczy ).
Sądzę, że jest Pan inteligentniejszą osobą ode mnie i zrozumie co tu napisałem.