czy następuje redukcja liczby działek przy zakładaniu spółki

leszekwlkp

czy następuje redukcja liczby działek przy zakładaniu spółki

Nieprzeczytany post autor: leszekwlkp »

Czy po założeniu spółki spada liczba działek od których liczone są podatki i koszty zakupu?
To znaczy, czy działki na których są biznesy przeznaczone do spółek przestają już być widoczne jako "Moje działki"?
markonii

Re: czy następuje redukcja liczby działek przy zakładaniu sp

Nieprzeczytany post autor: markonii »

tak nastepuje redukcja i zaczynasz od zera
markonii

Re: czy następuje redukcja liczby działek przy zakładaniu sp

Nieprzeczytany post autor: markonii »

ale sie wpakowałem z zakładaniem spólki jestem 25 baniek na minusie bo na czas jej nie załozyłem :)
leszekwlkp

Re: czy następuje redukcja liczby działek przy zakładaniu sp

Nieprzeczytany post autor: leszekwlkp »

Czyli dopadł Ciebie podatek zanim założyłeś spółkę?
Właśnie dlatego na razie nie zakładam, czekam na wyższy poziom z tańszymi podatkami, bo za długo trzeba czekać na rozbudowę.
markonii

Re: czy następuje redukcja liczby działek przy zakładaniu sp

Nieprzeczytany post autor: markonii »

Dokladnie tak juz upuscilem 15 baniek ale jeszcze 10 do odrobienia potem stawiam nastepna spolke
leszekwlkp

Re: czy następuje redukcja liczby działek przy zakładaniu sp

Nieprzeczytany post autor: leszekwlkp »

To ile już założyłeś spółek?
Lepiej się na tym wychodzi niż na grze?

Są chętni na akcje?
Próbowałem kupić, ale były jeszcze dla mnie zbyt drogie. Poza tym zysk z inwestycji w akcje jest chyba mniejszy niż z własnych przedsiębiorstw lub nawet lokaty bankowej? No ale nie ma co prawda ograniczeń.

Piszą, że zamrażają się koszty pracy i marże związane z bliskością centrum. A czy ceny towarów również przy takich spółkach są stałe (takie jak w chwili założenia)?
leszekwlkp

Re: czy następuje redukcja liczby działek przy zakładaniu sp

Nieprzeczytany post autor: leszekwlkp »

A jak chcesz odrobić ujemne konto, skoro nie możesz zatrudniać, ani kupować, a do tego podatki trzeba płacić?
markonii

Re: czy następuje redukcja liczby działek przy zakładaniu sp

Nieprzeczytany post autor: markonii »

Mam akcje kilku spolek do tego praca w zawodzie oraz dotacje. Podatek za dzialki smieszny poniewaz na chama zalozylem szybko spolke gdy sie zorientowalem ze zaspalem z tematem.zostali mi mniej niz 4 banki i ruszam dalej.gdy zostanie jakies ujemne 800tys biore pozyczki i swieze wolywy lokuje w produkcje i zakup biezacych akcji.
markonii

Re: czy następuje redukcja liczby działek przy zakładaniu sp

Nieprzeczytany post autor: markonii »

Akcji i tak trzymasz tylko 50% bo z reszty nie ma korzysci.Ja zalizylem 4 spolki i akcje rozeszly sie w mniej niz 24h przy najwyzszym wskazniku. Jak masz akcje to kasa sama wplywa.