Reaktywacja

dredzior

Reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

Witam wszystkich po dlugiej przerwie :) Co powiecie na probe reaktywacji gry? Czy jeszcze sa tu osoby chetne do powrotu do gry?
maciek2017

Re: Reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: maciek2017 »

Owszem, bylbym zainteresowany, bo gra mi sie podoba.
Ciekawe czy jeszcze ktos sie znajdzie... :)
dredzior

Re: Reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

No staram sie porozumiec ze Stvorca ktory ma bardzo malo czasu, na przekazanie paleczki i pociagniecie projektu dalej bo warto aby dzialal dalej.Znam ta gre od pierwszych mozna powiedziec jej dni :) Mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie i znow ruszymy z Edycjami.
maciek2017

Re: Reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: maciek2017 »

Czy jest jakas szansa, aby ten projekt jeszcze normalnie funkcjonowal?
dredzior

Re: Reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

Po niedzieli bede rozmawial ze Stvorca bo teraz ma bardzo duzo pracy i malo czasu.Ale Jest Wielka Szansa ze znow E-conomica ruszy :) Bede informowal na biezaco co i jak.
maciek2017

Re: Reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: maciek2017 »

to juz chyba nie ma co marzyc, ze z tej gry jeszcze cos bedzie... totalna cisza
cheery

Re: Reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: cheery »

Może sami zresetujmy sobie konta i od ustalonej daty zaczniemy grać? Szkoda żeby ta gra umarła...
maciek2017

Re: Reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: maciek2017 »

Jest to jakiś pomysł...
Ciekawe ile osób jeszcze zagląda i cokolwiek robi w tej grze, bo jeśli będą to tylko jednostki, ma to niewielki sens (niewielki albo żaden wpływ na parametry rynkowe), do tego brak zaangażowania administracji...
Mnie naprawdę szkoda tego ciekawego projektu.
mikulka

Re: Reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: mikulka »

dredzior pisze:Witam wszystkich po dlugiej przerwie :) Co powiecie na probe reaktywacji gry? Czy jeszcze sa tu osoby chetne do powrotu do gry?

zainteresowana
darus

Re: Reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: darus »

Kiedy możliwy powrót gry? Bardzo chętnie wróciłbym to naszej rywalizacji bo naprawdę fajna gra :)
Kiedyś o rozpoczęciu nowej edycji dostawało się maile ale podejrzewam że na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości.. może sami ustalimy sobie jakąś datę na restart konta.
Czy udało się komuś skontaktować z administratorem?