Planowany reset gry

stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Planowany reset gry

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Planujemy zresetowanie gry gdzies w okolicach połowy marca, na poczatku nastepnego tygodnia.
Przez ten czas poprawilismy mase bledow i poprawilismy wiele usterek, wprowadzilismy wiele nowych funkcjonalnosci i rozwiazan,
wyciagnelismy wnioski z dzialania dotychczasowych algorytmow i porawilismy je, mamy nadzieje, ze nowa edycja pozwoli nam skupic sie
na wprowadzaniu nowych funkcji bardziej niz na poprawianiu znalezionych bledow.

Ta edycja bedzie jeszcze miala charakter testowy, ale juz w kwietniu planujemy rozpoczac edycje z nagrodami :)

Przed startem nowej edycji chcemy wprowadzić jeszcze wiele zmian więc prosimy o zrozumienie gdyby przejściowo gra zachowywała się ... "dziwnie" ;)
riva

Re: Planowany reset gry

Nieprzeczytany post autor: riva »

Tak więc następna edycja testowa będzie na parę tygodni? A jaki czas jest przewidziany na edycję właściwą, jaki będzie "cel", co zakończy daną edycję?
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Planowany reset gry

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Chciałbym już normalną edycję rozpocząć z początkiem kwietnia ale nie wiem czy się uda czasowo to spiac.
Do tego czasu gra powinna zaczac jako tako dzialac, bo jak teraz widac po niektorych pensjach czy biznesach miejskich nie dziala to wszystko jak nalezy.
Reset gry ma na celu wlasnie przetestowanie gry w nowych warunkach po poprawieniu wielu bledow.
Celem bedzie oczywiscie bycie obrzydliwie bogatym :) i na czele rankingu.
Edycje beda czasowe np miesiac czasu bedzie trwala edycja.
ekoper

Re: Planowany reset gry

Nieprzeczytany post autor: ekoper »

hej, mój pierwszy dzień i pierwszy post, więc witam serdecznie! :)
czyli jak rozumiem, to wciąz jesteśmy w wersji testowej?
bo w sumie o grze dowiedziałam sie z promującego ja linku, więc reklama już poszła, a z tego co czytam miało się to stac dopiero po wprowadzeniu ostatecznej wersji? będzie reset?
oki, jakkolwiek by nie było - ogromne brawa za pomysł! dziś zaczęłam i dopiero wszystko klikam by sprawdzić o co w tym chodzi - przydałby się jakiś tutorial chocby te kilka pierwszych kroków od czego zacząć, bo ta pomoc i FAQ to zdecydowanie za mało.
Mam nadzieję się "rozkręcić" i zostać tu z Wami na dłużej! :)
Ewa.