Szpitaj, zakażenie

warrenbuffett

Szpitaj, zakażenie

Nieprzeczytany post autor: warrenbuffett »

Wydaje mi sie, że na taka ilosc graczy poziom zdrowia nie powinien spadać do 0. To czekanie aż ktoś ci pomoże jest strasznie nudne. A skoro jest to beta to powinniśmy grac i rozkminiac gre a nie siedziec w szpilatu ciągle :)
aina78

Re: Szpitaj, zakażenie

Nieprzeczytany post autor: aina78 »

popieram, ciezko jest zdobyc doswiadczenie, zwlaszcza na poczatkowych poziomach
errond

Re: Szpitaj, zakażenie

Nieprzeczytany post autor: errond »

skoro to jedyne źródło doświadczenia to w sumie rozkmina polega na tym kiedy warto ryzykować odsiadkę w szpitalu;]
warrenbuffett

Re: Szpitaj, zakażenie

Nieprzeczytany post autor: warrenbuffett »

Nie opłaca sie pomagać innym w spitalu... dla 70pkt doswiadczenia mam wyzykowac 140$? Pff, dziękuje bardzo :)
errond

Re: Szpitaj, zakażenie

Nieprzeczytany post autor: errond »

ryzykujesz czasem a nie pieniędzmi bezpośrednio:) pomaganie bardzo się opłaca pod warunkiem że masz trochę szczęścia:) jak nie masz to trzeba sobie samemu pomóc :mrgreen:
ekoper

Re: Szpitaj, zakażenie

Nieprzeczytany post autor: ekoper »

hej,
nie przesadzajcie, myslę że czas w szpitalu jest ok. Za dnia zawsze ktoś gra i kliknie i chyba nigdy nie siedziałam w szpitalu dłużej niż te 10-15min, a jak jeszcze czat wprowadzą, to szybciutko ten czas upłynie :mrgreen: Gorzej, że ja przeważnie gram w nocy, to nikogo tu wtedy nie ma... :?
Poza tym doświdczenie wg instrukcji (bo prawdę mówiąc dopiero się o tym dowiedziałam a jakoś tego wcześniej nie zauważyłam w grze) zdobywa się też poprzez zbieranie plonów/hodowlę. Więc wybór jest - szybsze ale ryzykowne klikanie w szpitalu lub bezpieczniejsze, ale wolniejsze poprzez rozwój biznesu. Jak w zyciu :mrgreen: