doświadczenie

errond

doświadczenie

Nieprzeczytany post autor: errond »

czy ktoś widział jakąś rozpiskę za co i najlepiej wg jakiego wzoru otrzymuje się doświadczenie? bo ja nie mogłem znaleźć, ale znając siebie poprostu nie dotarłem tam gdzie trzeba:)
warrenbuffett

Re: doświadczenie

Nieprzeczytany post autor: warrenbuffett »

Za wolontariat w szpitalu i za prowadzenie biznesu.
errond

Re: doświadczenie

Nieprzeczytany post autor: errond »

co dokładnie znaczy prowadzenie biznesu?
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: doświadczenie

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Zbieranie plonow i sprzedaz towarow w sklepach, zarabianie z uslug czy przetworstwo - aktywne prowadzenie tych dzialalnosci daje doswiadczenie
errond

Re: doświadczenie

Nieprzeczytany post autor: errond »

ok a to wg. jakiegoś wzoru się odbywa? aa i czy doświadczenie jest liczone jakoś ułamkowo czy tylko w liczbach całkowitych?
karseo

Re: doświadczenie

Nieprzeczytany post autor: karseo »

mam 4 hodowle i zadnego z nich doswiadczenia nie ma ani za produkcje ani za sprzedaż produktów.Zauwazylem tylko doswiadczenie z pola pszenicy przy zbiorach
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: doświadczenie

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Zmienilem zasady nabywania doswiadczenia na nastepujace:

* za zebranie plonow z pola 12% doswiadczenia, jezeli plon wynosi np 100, ale jest mniejszy przez glebe pracownikow szkodniki itp i po zebraniu okazuje sie ze zebrano 80 to dostajemy 0.8 * 12% czyli jakies 9.6% doswiadczenia

* za wyprodukowanie mleka, jajek itd 1% (otrzymywane w kazdej turze, odpowiednio mniej gdy wystapi brak pracownikow chorowitosc hodowli, gdy zdrowie gracza <100 itd)

* po 1% za ture produkcji, sprzedazy uslug, sprzedazy towarow w handlu czy gastronomii, standardowo mniej gdy biznes nie przynosi 100% tego co moglby gdyby byli pracownicy, super gleba, szkodniki zdrowie gracza 100% itd

Prosze o zweryfikowanie czy dziala dobrze.
errond

Re: doświadczenie

Nieprzeczytany post autor: errond »

teraz to ja mogę ustawić maszynkę która sama będzie mi doświadczenie biła? z maksymalną wydajnością nie mówiąc już o tym że bym zrobił sobie 15 działek tylko po to żeby więcej doświadczenia zgarnąć:)