Nowy warunek przy zakładaniu spółek

stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Nowy warunek przy zakładaniu spółek

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

W struktury spółki musi wejść biznes handlowy większy niż w dotychczas zakładanych spółkach.
Jeżeli więc założyłeś spółkę gdzie największy obiekt handlowy był (3) to w kolejnej spółce musi znaleźć się obiekt handlowy(4) lub większy.

Zmiana będzie obowiązywała od momentu założenia najbliższej spółki czyli jeżeli dotychczas zakładałeś spółki w oparciu np o obiekt handlowy(3) będziesz mógł założyć spółkę w oparciu o ten obiekt, ale od tego czasu będą Cię obowiązywały nowe warunki zakładania następnych spółek.
ttt

Re: Nowy warunek przy zakładaniu spółek

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Myślę, że to dobre posunięcie :)
molas3000

Re: Nowy warunek przy zakładaniu spółek

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

ok ale spółki które istniały nie są brane pod uwagę?

Trochę było by to dla mnie uciążliwe ponieważ zacząłem robić nową infrastrukturę pod kolejną spółkę i musiał bym się pozbyć wszystkich obiektów handlowych i kupić nowe wyższe :/ co mi się trochę nie kalkuluje
molas3000

Re: Nowy warunek przy zakładaniu spółek

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

A ok zajrzałem do bilansu towarowego i widzę że od tej pory sorki ;)
ttt

Re: Nowy warunek przy zakładaniu spółek

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Upewniając się...czyli jeśli np. założyłem spółkę, gdzie były 4 obiekty handlowe z 5 produktami to mogę założyć kolejną spółkę, gdzie np. będę 3 handlowe 5 produktów i 1 handlowy 6 produktów, albo 4 po 5 produktów i jeden po 6 :?: Tak czy nie :?:
apasz

Re: Nowy warunek przy zakładaniu spółek

Nieprzeczytany post autor: apasz »

takie zmiany nie są uczciwe podczas gry.
te osoby co rozpoczęły zakladanie spolek wczesniej beda mialy mozliwosc zalozenia wiekszej ilosci niz te osoby ktore nie zakladaly ani jednej do tej pory