Parę usprawnień

bobike

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: bobike »

Tylko właśnie chyba już jest takie zaburzenie w postaci osobników, którzy tylko pracują i obawiam się, że nawet wyłączanie o 9 i 21 niczego nie zmieni. Jak do tego dołożymy, że niektóre zawody są non stop na wysokich stawkach (np. budowlaniec bo ciągle coś trzeba budować) to im się właściwie nie chce robić niczego innego. Jako przykład można sprawdzić kilku osobników z pierwszych pozycji rankingu i zobaczyć - nie mają spółek, nie mają działek, ale złotych sztabek na pęczki :)
oczywiście ktoś mi powie, że ja też mogę pracować we wszystkich zawodach... ale co to za przyjemność... żadna. może warto się nad tym zastanowić - nie mówię, że w tej edycji, ale na przyszłość dodać jakieś ograniczenie na liczbę przepracowanych godzin,albo jakieś takie targety rozwijające, że np. trzeba założyć spółkę...
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

To jest ich sposób na grę i mają do tego pełne prawo :)
W efekcie prawdopodobnie nie mogą robić niczego innego i jest to ich wybór.
Poza tym gra jest dynamiczna, teraz mają komfort co nie oznacza, że będzie on
trwał do końca gry.
coben

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: coben »

Nie pozostaje nic innego więc jak zrobić budowlańca i skasować go jak się już nie będzie opłacić.
coben

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: coben »

Kod: Zaznacz cały

Chodźby po to, że ktoś zrobi na przykład wszystkie zawody, odpali asystenta, wejdzie do gry za 2 miesiące i przy odrobinie szczęścia zgarnie nagrodę.
Takiego komfortu nie mają gracze, którzy obrali inne strategie - muszą zatrudniać, zbierać, sprzedawać. A bez tych drugich nie będzie tych pierwszych bo nie będzie w czym pracować. Dlaczego więc jedni gracze mają się narobić, a drudzy na ich plecach wygrać grę nic nie robiąc?
Nie ma takiej opcji Stvoor. Nie da się wygrać gry tylko pracując. Trzeba się lepiej postarać. choćby dlatego, że co 10 lvli jest większa stawka więc nie ma takiej możliwości.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Nie wiem czy nie ma - to tylko przykład jest.
W grę się gra i coś robić trzeba, bezterminowy asystent przeczy tej idei.
pawel281985

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: pawel281985 »

hej a dalo by rade dodac czas zatrudnienia dodatkowo na pol godziny? czasem cala godzina jest nie potrzeba i to sa niepotrzebne koszty.