Parę usprawnień

coben

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: coben »

Mam taki pomysł. Mianowicie jakby się podświetlała działka, która jest w danym momencie najlepiej opłacalna do uprawy byłoby super bez szukania w tabelkach.
coben

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: coben »

To by mniej więcej mogło by tak wyglądać. Pokazywało by obrazki biznesów najbardziej opłacalnych z działek jakie posiadamy pomijając te, których nie posiadamy.
Obrazek
coben

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: coben »

Brakuje mi też opcji zwolnij pracowników gdy przeszarżujemy.
ullevi

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: ullevi »

Jeszcze dwie propozycje z mojej strony:
1. Mozliwosc recznego zdefiniowania ile JZ asortymentu chcemy przeniesc do Obiektu Handlowego. Aktualnie jest uzupelniany max pojemnosc magazynowa obiektu handlowego jezeli takie pokrycie jest w magazynie glownym. Wielokrotnie chcialem uzupelnic asortyment tylko na 2-3 godziny a zawsze z automatu uzupelnialo mi do max pojemnosci magazynowej i potem braklo asortymentu do pozostalych obiektow handlowych.
2. Urealnienie sposobu opłacania pracownikow w biznesach - berdziej życiowe jest pobieranie pensji przez pracownikow np.co godzinę (odpowiednik miesięcznych wypłat pensji) a nie opłacanie całości z góry. Oczywiście kwota wynagrodzenia byłaby przez cały okres zatrudnienia stała i równa pensji z tury w której pracownicy zostałi zatrudnieni.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

ullevi pisze:Jeszcze dwie propozycje z mojej strony:
1. Mozliwosc recznego zdefiniowania ile JZ asortymentu chcemy przeniesc do Obiektu Handlowego. Aktualnie jest uzupelniany max pojemnosc magazynowa obiektu handlowego jezeli takie pokrycie jest w magazynie glownym. Wielokrotnie chcialem uzupelnic asortyment tylko na 2-3 godziny a zawsze z automatu uzupelnialo mi do max pojemnosci magazynowej i potem braklo asortymentu do pozostalych obiektow handlowych.
Wystarczy przejść do magazynu poprzez button "przejdz do magazynu" na dole strony zamiast "przenies towary asortymentowe z magazynu"
2. Urealnienie sposobu opłacania pracownikow w biznesach - berdziej życiowe jest pobieranie pensji przez pracownikow np.co godzinę (odpowiednik miesięcznych wypłat pensji) a nie opłacanie całości z góry. Oczywiście kwota wynagrodzenia byłaby przez cały okres zatrudnienia stała i równa pensji z tury w której pracownicy zostałi zatrudnieni.
Moment zatrudnienia jest istotny ponieważ dostaje się gwarancję zatrudnienia po określonej z góry stawce.
Albo więc masz gwarancje stawek jak teraz, albo pobierałoby pensję co godzinę wg aktualnych stawek, ale wtedy już nie masz kontroli nad kosztem zatrudnienia.
ullevi

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: ullevi »

stvoor

Dzięki za wyjaśnienie
rychu200itd

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: rychu200itd »

Mam taką propozycje żeby na koncie PREMIUM nie trzeba było aktywować asystenta pracy o 9 i 21
coben

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: coben »

Dokłądnie, wyłaczamy kiedy chcemy i włączamy. Nie wiem po co jest ta dezaktywacja w ogóle o 21 i 9.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Parę usprawnień

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Chodźby po to, że ktoś zrobi na przykład wszystkie zawody, odpali asystenta, wejdzie do gry za 2 miesiące i przy odrobinie szczęścia zgarnie nagrodę.
Takiego komfortu nie mają gracze, którzy obrali inne strategie - muszą zatrudniać, zbierać, sprzedawać. A bez tych drugich nie będzie tych pierwszych bo nie będzie w czym pracować. Dlaczego więc jedni gracze mają się narobić, a drudzy na ich plecach wygrać grę nic nie robiąc?