Konieczne zmiany w handlu

stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Konieczne zmiany w handlu

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Musiałem wprowadzić konieczne zmiany w kwestii biznesów handlowych.
Gdybym tego nie zrobił gra straciłaby sens w ciągu kilkunastu dni, ceny towarów osiągnęłyby wysokie poziomy,
a koszt zatrudnienia pracowników w rolnictwie byłyby na tyle wysokie, że i tak nie opłacałoby się ich produkować.

Zmniejszona została podaż i zwiększona marża, biznesy przynoszą podobne dochody jednak potrzebują mniej zaopatrzenia.
Zmieniły się więc także pojemności magazynów biznesów handlowych.
coben

Re: Konieczne zmiany w handlu

Nieprzeczytany post autor: coben »

Chyba nie potrafię w to grać. Chciałem założyć spółkę, ale nie można zrobić spółki przynoszącej straty. Pewnie zrobić spółkę co przynosi zysk 8k na tydzień to niezły wyczyn. Tylko jak to zrobić zachodzę w głowę.
coben

Re: Konieczne zmiany w handlu

Nieprzeczytany post autor: coben »

chciałem dodać, że punkt handlowy normalnie przynosi +1,1k zysku na godzine więc nie wiem skąd się wziął minus przy zakłądaniu.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Konieczne zmiany w handlu

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Proponuję:
- sprawdzić jakich pracowników spółka zatrudnia najwięcej i założyć spółkę gdy pensja będzie możliwie najniższa
- rozbudować magazyny, aby ograniczyć zużycie punktów transportu/rolnictwa, przez co spadnie zużycie ropy i koniecze zatrudnienie w szybie naftowym
- poczekać na wyższy poziom gracza co spowoduje większą ilość energii generowanej z elektrowni co doprowadzi do zmniejszenia zapotrzebowania na węgiel oraz zmniejszy konieczne zatrudnienie w kopalni węgla

Wszystkie obliczenia masz przedstawione przy zakładaniu spółki.
Minus powoduje koszt zatrudnienia poszczególnych pracowników
coben

Re: Konieczne zmiany w handlu

Nieprzeczytany post autor: coben »

Dzięki za wyjaśnienie. Jeszcze chciałem się dowiedzieć, czy spółki da się założyć tylko z handlu, czy można też z młyna i tym podobnych?
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Konieczne zmiany w handlu

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

A gdzie w spółce sprzedasz to co wyprodukujesz??
Jest napisane w 1 zdaniu na stronie zakładania spółek
coben

Re: Konieczne zmiany w handlu

Nieprzeczytany post autor: coben »

Dobra bez nerwów. Jakoś dojdę do tego powoli.