Ceny usług

stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Ceny usług

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Ceny usług uległy zmianie, nie może być tak, że np jedna tura pracy w zawodzie daje kilkaset $, a koszt prywatnej opieki to kilkadziesiąt $.

Obecnie
Koszt lekarza przy zgłoszeniu na leczenie i prywatnej opiece to poziom gracza * 1 roboczogodzina
Koszt budowlańca przy budowie obiektów to poziom gracza * 1 roboczogodzina
Koszt budowlańca przy rozbudowie biznesu/magazynu to poziom gracza * 1 roboczogodzina * poziom rozbudowy
Koszt finansistów przy zakładaniu lokat pozostaje bez zmian ponieważ już do tej pory uzależniony był od poziomu gracza
Koszt wykładowców przy szkoleniu to koszt wykładowcy * 1 roboczogodzina * ilosc dotychczas zrobionych szkoleń
Koszt kierowców przy zakupach na giełdzie towarowej to poziom gracza * 1 roboczogodzina, z tego też powodu być może zniknie podatek od transakcji na giełdzie towarowej.
helga

Re: Ceny usług

Nieprzeczytany post autor: helga »

Hmmm.... koszty transportu wzrosły, podatek od transakcji nadal jest :cry: .... jeżeli limity ilościowe sprzedaży na giełdzie nie zostaną zmienione będzie ciężko :?
kaktus

Re: Ceny usług

Nieprzeczytany post autor: kaktus »

Koszty szkoleń w dalszym ciągu za wysokie i od pewnego poziomu nie opłacalne. Tak samo za wysokie koszty maszyn i urządzeń.
dredzior

Re: Ceny usług

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

Do tego teraz jest chyba mniej doswiadczenia za klikanie reczne w prace w zawodzie gdyz na 15 razy nawet 1 % mi nie wskoczyl.Albo tak jak Stvoor mowiles zwiekszyc doswiadczenie za reczna prace w zawodzie albo zmniejszyc ryzyko zarazenia w szpitalu.Do 80 % w szpitalu mi sie udawalo dojsc a teraz za kazdym razem gdy probuje komus pomoc laduje sam w szpitalu.W 3 miesiecznej edycji trzeba bedzie poswiecic chyba miesiac zeby osiagnac 3 poziom :)
dredzior

Re: Ceny usług

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

No i niestety ale od 3 godzin stoje na 85% w doswiadczeniu.Nie pomaga ani praca w zawodzie ani pomaganie innym w szpitalu gdyz odrazu laduje sie w nim rowniez.Wiec nie wiem jak nabijac mozna doswiadczenie.Z tego co widze to chyba i praca w zawodzie reczna i automatyczna jest na 0,02 % Wiec zanim czlowiek wbije 1% to jakies 2 dni mina .Proponowalbym zrownowazyc to jakos:)
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Ceny usług

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

i reczna i automatyczna jest za 0.02 za roboczogodzine.
przy jednym zawodzie i 1 roboczogodzinie na zawod to 0.02 na ture
zrob wiecej zawodow lub odpowiednie szkolenie

wolontariat nie ulegl zmianie, widac nie masz szczescia
goldman

Re: Ceny usług

Nieprzeczytany post autor: goldman »

No jeszcze pasuję ten podatek od transakcji wywalić :P a w przedsiębiorstwie handlowym wrócił bym do starszej wersji że w każdym obiekcie handlowym potrzebne są konkretne produkty, a nie że sami sobie wybieramy :P
goldman

Re: Ceny usług

Nieprzeczytany post autor: goldman »

A i zapomniałem się spytać, Stvoor dostałeś moje dane kontaktowe ? ;>
dredzior

Re: Ceny usług

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

stvoor pisze:i reczna i automatyczna jest za 0.02 za roboczogodzine.
przy jednym zawodzie i 1 roboczogodzinie na zawod to 0.02 na ture
zrob wiecej zawodow lub odpowiednie szkolenie

wolontariat nie ulegl zmianie, widac nie masz szczescia
spoko :) To probuje dalej hehe