Magazyn

sixen

Magazyn

Nieprzeczytany post autor: sixen »

Nie wiem co się stało, ale wartości w moim magazynie oszalały. Aktualnie wynosi 532 mln i nie jestem w stanie nic nowego przyjąć....
boch

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: boch »

U mnie to sam obecna wartość to 436 mln zł też jestem zablokowany transport też mi nie działa kopalnia stoi zauważyłem też ,że nie którzy mają zawrotną ilość sztabek złota co się dzieje ...????
yerbaciarz

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: yerbaciarz »

u mnie też, co tu się na wyrabiało? ;/
heist

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: heist »

nie mam pojęcia co się stało ale chyba wygrałem :)
bankrutek

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: bankrutek »

podobna sytuacja jest u mnie. Magazyn jest kompletnie zablokowany. Nie mogę nawet kupić sztabki złota.
bankrutek

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: bankrutek »

bankrutek pisze:podobna sytuacja jest u mnie. Magazyn jest kompletnie zablokowany. Nie mogę nawet kupić sztabki złota.
ponadto nie kupiłam aż tylu sztabek złota. Myślę, że nie tylko ja.
kacyk

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

Zmiana czasu spowodowała to zamieszanie. Twórca powinien bardziej dbać o algorytmy zabezpieczające takie sytuacje. Stwierdzam to z autopsji bo grałem wczoraj gdy przeskakiwał czas o 2.00. Kilka sekund później miałem już dużo sztabek i kupę towaru w magazynie. Szkoda, że tak się dzieje bo rywalizacja jest wtedy nierówna i nie ma satysfakcji z gry nawet o przysłowiową pietruszkę. Wolę wygrywać uczciwie wtedy wiem na ile jestem dobry.
kacyk

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

Do listy dorzucam samouzupełniające się do pełna magazyny budynków działalności specjalnej.
kacyk

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

Zostałem potentatem buraka cukrowego. Żeby go sprzedać z magazynu ( ilość 2 570 068 521 ) muszę kliknąć 28 270 razy co godzinę.
yerbaciarz

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: yerbaciarz »

gdzie są zarządcy strony ja się pytam