Magazyn

chris211

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: chris211 »

No właśnie. Admin chyba zaspał:P Powinien cofnąć stan do tego sprzed zmiany czasu albo rozpocząć rozgrywkę od nowa..
kacyk

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

Wystarczy wyczyścić magazyny i cofnąć sztabki dodane po 3.00. Inaczej gra nie ma sensu.
robim

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: robim »

No cóż, gra mi się do tej pory podobała, poświęciłem się analizie i starałem. Na podstawie ilości sztabek, poziomu itd. mogę powiedzieć, że wygrywałem - a tu nagle wszystko padło ... szkoda, trzeba znaleźć jakąś inną grę ... :cry:
yerbaciarz

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: yerbaciarz »

Admin nie poważny, jeżeli nie jest w stanie udźwignąć ciężaru zarządzania stroną powinien oddać komuś ten obowiązek. Strona chamsko ustawiona żeby jak najczęściej przypadkiem klikac w reklamy.. Co z ludźmi którzy kupili premium? Brak kontaktu, olewka po calosci, zawiodłem się :/
markonii

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: markonii »

ja tez mam full magazin i nie idzie sie rozwijac
robim

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: robim »

Może rozwiązaniem jest sprzedaż towarów z magazynów, aż cena spadnie do 0,01 zł i wtedy stan magazynu spadnie poniżej limitu, wtedy może uda się uruchomić obiekt handlowy i powoli schodzić ze stanów magazynowych (jednocześnie zwiększam poziom magazynu) zobaczymy (wartość magazynu spadła mi z ponad 5 miliardów do 85 milionów ...
kacyk

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

Niestety stany są liczone po cenie równowagi. A ta jest niezmienna. Poza tym są limity godzinowe sprzedaży. Jeżeli chciałbym sprzedać stan buraka cukrowego , który mam teraz w magazynie to musiał bym klikać co godzinę przez 3 lata.
lexas101

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: lexas101 »

czyli już tak zostanie, nikt nie kiwnie palcem by to wykasować ?? :D :D :D :D To znaczy że gra skończona ?
lexas101

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: lexas101 »

Jest tu wgl jakiś admin ?? poczekam jeszcze 3/4 dni, jak żaden admin nie odpowie lub po prostu nie wykasuje tego błedu to trzeba będzie zakończyć grę
robim

Re: Magazyn

Nieprzeczytany post autor: robim »

https://www.facebook.com/EConomica.game/
To jest strona na Facebooku gry, napisałem komentarz, może inni gracze też się dołączą?