kurs

wiktorowo03

kurs

Nieprzeczytany post autor: wiktorowo03 »

dzisiaj rano włączyłem kurs na lekarza, pobrało mi pieniądze za kurs. przyspieszyłem go punktami z energi, wyszło mi że kurs jest zakończony. przelogowałem się i okazało się że ten kurs jest nie jest nawet zaczęty. Zaczęłem go jeszcze raz i znowu pobrano mi pieniądze za kurs :D
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: kurs

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Czy to była końcówka trwania kursu? Jeżeli tak to chyba wiem w czym rzecz i poprawilem ten blad.
Jezeli chodzi o energie to ze wzgledu na trwajace zmiany takie kwiatki moga sie zdarzac ;)
wiktorowo03

Re: kurs

Nieprzeczytany post autor: wiktorowo03 »

to była końcówka trwania kursu :D
wiktorowo03

Re: kurs

Nieprzeczytany post autor: wiktorowo03 »

Dzisiaj rozpoczełem kurs przetwórstwo spożywcze. Teraz weszłem i zobaczyłem że są ponad 4 minuty do zakończenia kursu. Poczekałem ten czas i odświeżyłem strone i wyszło mi że do zakończenia kursu jest jeszcze ponad 4 minuty :D
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: kurs

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Czy w tej samej turze kurs pojawil sie jako zakonczony?
Generalnie jest tak, ze co 5 min uruchamiany jest skrypt, ktory nabija graczom szkolenia, mozliwe, ze trafiles w moment kiedy kurs sie skonczyl, ale skrypt nie zdazyl jeszcze nabic szkolenia, chociaz powinno mu to zajac max kilka sekund po po rozpoczeciu tury.
wiktorowo03

Re: kurs

Nieprzeczytany post autor: wiktorowo03 »

miałem potem jeszcze 2 razy po ponad 4 minuty i po tym czasie kurs się zakończył :D
renegat

Re: kurs

Nieprzeczytany post autor: renegat »

2011-03-15 23:05
Zakończyłeś/aś kurs 'Sadownictwo (właściciel)'
Otrzymałem takie INFO i chyba nie zaliczyło mi kursu bo sadu zbudować nie mogę
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: kurs

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Sprawdzilem i widze, ze wsrod mozliwych do wybudowania obiektow znajduje sie sad jablkowy i pomaranczowy.
Prosze sprawdzic, ewentualnie prosze sie wylogowac i zalogowac ponownie i wtedy sprawdzic, ale gdyby
tak bylo prosze koniecznie napisac, ze musial sie pan wczesniej przelogowac.
renegat

Re: kurs

Nieprzeczytany post autor: renegat »

musiałem się zalogować ponownie - (odświeżanie nie zadziałało) a teraz działa dziękuje serdecznie i wylewnie za pomoc