pytanie dotyczace biznesu

johnoka

pytanie dotyczace biznesu

Nieprzeczytany post autor: johnoka »

czesc.

mam taki pomysl aby stworzyc hodowle ryb i do tego pole pszenicy. z pszenicy mialbym jedzenie dla ryb ale nie wiem czy lepiej by bylo kupywac te pszenice niz samemu ją produkowac. a wiec lepiej miec pole z pszenica czy kupywac pszenice?
mdemonpl

Re: pytanie dotyczace biznesu

Nieprzeczytany post autor: mdemonpl »

Widzę, że nie tylko ja miałem podobny problem :) Na daną chwilę pszenicy kompletnie nie opłaca się uprawiać, a nie widzę perspektyw na jej podrożenie. Mam cały magazyn w pszenicy i nadzieję, że w końcu podrożeje. Moja rada taka: kupuj, dopóki zdecydowanie nie podrożeje :) Swoją drogą, to ryby zbyt drogie w tym momencie też nie są.
johnoka

Re: pytanie dotyczace biznesu

Nieprzeczytany post autor: johnoka »

dzieki za info.

mysle zeby zrobic hodowle ryb chociaz bede mial jakas firme bo lepszego biznesu narazie nie zrobie.

A co powiesz o straganie z lemoniada ??
johnoka

Re: pytanie dotyczace biznesu

Nieprzeczytany post autor: johnoka »

widze tez ze jablka sa nawet drogie.
mdemonpl

Re: pytanie dotyczace biznesu

Nieprzeczytany post autor: mdemonpl »

Za bardzo w usługach nie siedzę, więc o straganie z lemoniadą kompletnie Ci nic nie powiem. Co do upraw i hodowli - opłaca się wtedy, gdy zatrudnienie w nich jest tanie. Ja robię w ten sposób. W przeciwnym razie nie produkuję, tylko pracuję w zawodzie.
johnoka

Re: pytanie dotyczace biznesu

Nieprzeczytany post autor: johnoka »

cena zatrudnienia to jest w menu Praca w zawodzie i w pierwszej kolumnie obok nazwy? Jesli tak to troche lipia
mdemonpl

Re: pytanie dotyczace biznesu

Nieprzeczytany post autor: mdemonpl »

W kolumnie "wynagrodzenie". Wartość ciągle się zmienia.