Działa w mieście

krisstr

Działa w mieście

Nieprzeczytany post autor: krisstr »

Witam, gram od ledwie 3 dni i mam pytanie co do działki w mieście. Jak dobrze rozumiem można tam otworzyć uniwersytet, szpital itd tak? Teraz zasadnicze pytanie, czy to się opyla? ;p nigdzie nie ma wzmianki jakie dochody generuje unwersytet i od czego to zależy, jeżeli można proszę o jakiś link, lub krótki schemat jak można obliczyć owe przychody ; ) z góry dziękuję i pozdrawiam
topik

Re: Działa w mieście

Nieprzeczytany post autor: topik »

szczerze?
wg mnie się to nie opłaca (chociaż koszty zatrudnienia na razie są śmieszne :) )
krisstr

Re: Działa w mieście

Nieprzeczytany post autor: krisstr »

też to zauważyłem, czytałem również Twój post w którym pisałeś że to nieopłacalne dlatego dziwiłem się skoro koszty zatrudnienia są w tym momencie jakie są ;) ale ok dzięki za info.
topik

Re: Działa w mieście

Nieprzeczytany post autor: topik »

to jednak jest nowa edycja i od Ciebie tylko zależy jak masz zamiar się rozwijać :)

nie jest powiedziane, że Tobie się to nie uda :)
aina78

Re: Działa w mieście

Nieprzeczytany post autor: aina78 »

moim zdaniem sie nie oplaca, probowlam w wczesniejszej edycji i lepiej wychodzilam na dzialce rolniczej
krisstr

Re: Działa w mieście

Nieprzeczytany post autor: krisstr »

no też mi się tak wydaje, chociaż gdyby prowadzić jakąś inną działalność niż uniwerek albo szpital to przychody mogłyby być dość wysokie, sami zobaczcie jakie są płace dla innych zawodów (usługodawców), biorąc pod uwagę prawa rządzące rynkiem można by nieźle zyskać, chociaż jest ryzyko że może to się nie udać, nie wiem jakie przychody generuje np. uniwerek, dobrze by było gdyby było to gdzieś podane...
topik

Re: Działa w mieście

Nieprzeczytany post autor: topik »

w poprzedniej edycji miałem weterynarza

zyski były niższe od oczekiwań

znacznie niższe

chociaż koszty zatrudnienia były zdecydowanie wyższe