PORADNIK: Jak podejmować dobre decyzje w grze

tomi28pl

Re: co się stanie jeżeli działki wiejskie dotrą do centrum m

Nieprzeczytany post autor: tomi28pl »

kinoclock pisze:co się wtedy stanie gdy działki wiejskie dotrą do centrum miasta. :?: :?: :?: :?: :?: :| :| :roll:
Nie wyrobisz na podatki :D
kinoclock

Re: PORADNIK: Jak podejmować dobre decyzje w grze

Nieprzeczytany post autor: kinoclock »

możecie mi powiedzieć dlaczego po ostatniej aktualizacij wszystkie konta zaczęły znowu od 1 lvla :x
zjac

Re: PORADNIK: Jak podejmować dobre decyzje w grze

Nieprzeczytany post autor: zjac »

kinoclock pisze:możecie mi powiedzieć dlaczego po ostatniej aktualizacij wszystkie konta zaczęły znowu od 1 lvla :x
A od którego miały się zacząć ???
methcat

Re: PORADNIK: Jak podejmować dobre decyzje w grze

Nieprzeczytany post autor: methcat »

Jest wyraźnie napisane że gra dzieli się na edycje, z każdą edycją wszystkie konta są zerowane. Tak to np. ja i inni nowi gracze nie miełbyśmy z wami szans, bo dopiero zacząłem grę od tej edycji.
orzech90

wiadomosci między graczami

Nieprzeczytany post autor: orzech90 »

mam pytanko gdzie się wyświetlają wiadomości które dostaliśmy od innych graczy ??

bo nie mogę zlokalizować :P
dociadg

Re: PORADNIK: Jak podejmować dobre decyzje w grze

Nieprzeczytany post autor: dociadg »

System jest baznadziejny, wiadomosci dochodza na emaila ktorego podales podczas rejestracji.
zipo92

Re: PORADNIK: Jak podejmować dobre decyzje w grze

Nieprzeczytany post autor: zipo92 »

stvoor pisze:Oba pytania znajdują się w niewłaściwym wątku - poszukaj na forum lub załóż odpowiedni wątek jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi.

Zamiast pisac to co napisałes,powinienes mu odpowiedziec na to pytanie. A wiec tak działa nasze społeczęstwo polskie pozdo x600 "ziom" ;]
zipo92

Re: PORADNIK: Jak podejmować dobre decyzje w grze

Nieprzeczytany post autor: zipo92 »

No witam,siema i w ogole. Mam takie pytanie jak ogolnie kupi dana ofete na handlu??!! bo złozyłem zamowienie po tej cenie z " * " I nic... ja tez co wystawiłem chyba najtaniej jak mogłem i nikt nie kupuje tak mi sie wydaje... wiec nie zabardzo wiem o co chodzi. Ogolnie gra rozbudowana,nawet powiem ze ciezka do ogarniecia, ale wiem ze spodobała mi sie jak dostałem dotacje :D