zaawansowanie ciąży

stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Czy ktoś ma jeszcze problem z zaawansowaniem ciąży powyżej 100%?

Swinie rosną tylko i wyłącznie wtedy kiedy jest full pracowników, a chorowitosc jest 0-1%. Takie ograniczenia wynikają z faktu, że świnie nie dają surowca (jak krowy czy kury) a hoduje się je tylko na mięso więc gdyby tak sobie rosły byłoby zbyt łatwo.

Problem magazynu w hodowli swin zostal rozwiazany.

Zwierzęta dają surowiec tylko wtedy kiedy mają co jeść. Zaawansowanie ciąży rośnie gdy zwierzęta mają co jeść, podobnie wzrost młodych odbywa się tylko gdy zwierzęta mają co jeść. Problem ze wzrostem młodych (które nie rosły nawet jak była pasza) został rozwiązany.
karseo

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: karseo »

dzieki dobra robota sprawnie i szybko jeszcze tylko nie ma opcji rozbudowy magazynu u świń
karseo

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: karseo »

mam 6 pracownikow w świniarni czyli full,Pojemnosc magazynu na 60 paszy i nie da sie rozbudowac przez co moje 23 małe świnki jedza wszystko i zadne nie rośnie.Produkcja świń nadal stoi w miejscu
karseo

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: karseo »

juz doszedlem o co chodzi ze świniami poprostu nie pilnowałem żeby mialy od 0 do 1% chorobliwosci dlatego mi nie rosły.Za dużo zachodu z tymi świniami trzeba je pilnować cały czas i co 5 minut pasze dawać
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Rozbudowa magazynu u świń jest juz możliwa.
daga

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: daga »

Cieszcie się że mogliście założyć hodowle,bo ja skończyłam kurs a nie mogę nawet zabudować działki :P
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

daga: nie widze u Ciebie kursu hodowla zrobionego, nie mowiac o hodowla (wlasciciel)