podatek od transakcji

czesio

Re: podatek od transakcji

Nieprzeczytany post autor: czesio »

Co chcesz mi udowodnić euzin? To że handel jest opłacalny że podatki od sprzedarzy na giełdzie są słuszne? Chcieć to móc jak to ładnie powiedziałeś. A co ty masz, czego się dorobiłeś, że nawet na liście rankingowej nie można się znaleść? Za te Twoje zarobione pieniądze to możesz sobie kupić 248 sztabek złota, co daje Ci dzisiaj 20 miejsce w rankingu.
Ja też się bawię w ten biznes handlowy i na razie inwestuję wszystkie zarobione pieniądze w mieszkania, mające zaspokoić apetyty bardzo energochłonnych biznesów. Też na tym zarabiam tak jak i ty, bo przecież nie dopłacam bo nie mam z czego, tylko jeszcze raz powtarzam, handel jest najmniej opłacalny ze wszystkich biznesów, w stosunku do klikania w przycisk "praca w zawodzie", a to z kolei z biznesem nie ma nic wspólnego i wypacza ideę gry ekonomicznej. I też dlatego nie biorę udziału w wyścigu o nagrody gdyż nie mam czasu siedzieć 24 godziny przed kompem, oraz ten rodzaj gry mnie nie interesuje. I na tym kończę mój udział w tym wątku, gdyż moja wypowiedź znowu zostanie wypaczona, a ja nie mam zamiaru kopać się z koniem.
lionheart

Re: podatek od transakcji

Nieprzeczytany post autor: lionheart »

Czesiu masz 100% racji.
Grę wygrywa ten co może siedzieć 24 godziny przy kompie.Nie trzeba wtedy w ogóle myśleć.
O ogłupiającym klikaniu w cudzy zawód piszemy od pierwszej edycji.
Tu zostało wprowadzonych wiele zmian po sugestiach graczy. Np.wycofano idiotyczne napady i bijatyki.
Niestety zmiany wywołane krytyką graczy nie przychodzą adminowi łatwo - 2-3 edycje.
Miejmy więc nadzieję,że i konieczność ślęczenia,najlepiej jak ktoś ma dużą rodzinę,kiedyś się skończy.
kaktus

Re: podatek od transakcji

Nieprzeczytany post autor: kaktus »

stvoor pisze:
kaktus pisze:W tej grze najbardziej opłacalnymi rzeczami są klikanie w pracę w zawodzie
Po zakończeniu edycji wprowadzone zostaną zmiany w taki sposób, że asystent będzie pracował tak samo jakby miało miejsce ręczne klikanie pracy w zawodzie.
Jeżeli dobrze rozumiem to co jest tutaj napisane to właśnie ma się skończyć. A właściwie to zostanie to wyrównane.