Co się dzieje ??

notrez

Co się dzieje ??

Nieprzeczytany post autor: notrez »

Co się dzieje z e-conomicą dziś ?? Jakiś bug spowodował że pomimo że nie obsiewałem uprawy ( i nie zatrudniałem pracowników ! ) jej zaawansowanie wynosi 0 %. Nie mogę z tą działką nic zrobić, bo bez pracowników nic nie rośnie a pracowników nie mogę zatrudnić przed zaawansowaniem inwestycji = 100 %
Jednocześnie w magazynie magicznie pomnożyła mi się liczba piwa z kilku tys. do kilkudziesięciu milionów. Było by to dobre, gdyby można było to sprzedać ;)
Ale że nie można powyżej granicy maksymalnej sprzedaży, a innych produktów nie mogę kupić żeby nimi operować, ponieważ mam zawalony magazyn, to staje się uciążliwe. Prosiłbym o naprawę błędu.
notrez

Re: Co się dzieje ??

Nieprzeczytany post autor: notrez »

No i jeszcze natychmiastowy wzrost upraw i czas oczekiwania na wzrost upraw - 1 godz.

PS. Sorka za umieszczenie tematu w nieodpowiednim dziale. Prosiłbym admina o przesunięcie.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Co się dzieje ??

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Jakaś usterka bazy danych była i oprócz cudów z magazynem pojawił się także problem z Twoją działką, który już naprawiłem.
kawosz

Re: Co się dzieje ??

Nieprzeczytany post autor: kawosz »

Fajnie a co z moimi produktami z magazynu??? Wszystko mi zniknęło, a miałem tam sporo kasy wpakowanej :D
lukasenkov1111

Re: Co się dzieje ??

Nieprzeczytany post autor: lukasenkov1111 »

Podłączam się do kolegi wyżej, już drugi raz opustoszał mi magazyn, za pierwszym razem to myślałem że przez to że rozbudowywałem magazyn ale dziś nic takiego nie robiłem i chwilę temu zniknęło gdzieś wszystko co tam było (nie dużo bo 2999 pszenicy i jakieś 1800 ropy), jest to trochę męczące szczególnie dla kogoś kto chce poznać tą grę.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Co się dzieje ??

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Zajrzyjcie do działu błędów i usterek na forum
notrez

Re: Co się dzieje ??

Nieprzeczytany post autor: notrez »

Dzięki wielkie, znów można zacząć grać :)