Różne błędy coby wątków nie produkować

rivek

Różne błędy coby wątków nie produkować

Nieprzeczytany post autor: rivek »

Hej,

kupno od graczy na giełdzie chyba nie za bardzo działa - jak "od gry" wszystko jest ok, ale jak od graczy to nie. Mianowicie była pszenica za 0.42, 0.44, 0.45. Dałem za 0.44, po turze, owszem z giełdy zniknęły, z mojego zlecenia zakupu ilość również się zmniejszyła, ale do magazynu nic nie dotarło - a miejsce na pewno było, poza tym jak nie ma miejsca, to się wyświetla komunikat przy dawaniu oferty ;) Później sprawdziłem na pszence po 0,45, i analogiczna sytuacja.
rivek

Re: Różne błędy coby wątków nie produkować

Nieprzeczytany post autor: rivek »

I właśnie widzę, że w magazynie mogę mieć tylko towary za 330-350 $, więc bardzo prawdopodobne, że ta pszenica tam jest, ale jej nie widać (acz towar co widać, to też pszenica sztuk 682) a bardzo prawdopodobne, że akurat ta pszenka co zamówiłem była o wartości ~600$
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Różne błędy coby wątków nie produkować

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Błąd został poprawiony :)
Dziękuje za informacje
rivek

Re: Różne błędy coby wątków nie produkować

Nieprzeczytany post autor: rivek »

Niestety, nadal nie mogę włożyć do magazynu więcej niż na ~360$
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Różne błędy coby wątków nie produkować

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Ten blad wynikal z istnienia poprzedniego i zaszlosci ktore pozostawil, nie zauwazylem tego.

Sprawdz teraz, mysle, ze powinno byc ok jednak jezeli nie poprosze o info.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Różne błędy coby wątków nie produkować

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Proponuje generalnie przy każdym błędzie osobny wątek - wtedy po rozwiązaniu problemu będzie można takie wątki blokować z adnotacją błąd naprawiony :)
Podobnie jezeli chodzi o inne dzialy zeby dyskusje na rozne tematy/aspekty/problemy mialy swoje miejsce i swoje pole do dyskusji.