Wasze sposoby na start

kragoxx

Wasze sposoby na start

Nieprzeczytany post autor: kragoxx »

Witam.
Tak jak w temacie.
Jakie macie pomysly na wbicie pierwszych ( moim zdaniem najtrudniejszych) poziomow :)
Ja zawsze kulam sie powoli do 3, a pozniej usługi :)
Pozdrawiam, Kragox
molas3000

Re: Wasze sposoby na start

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Hehe tajemnica zawodowa :P


A tak serio nie ma uniwersalnego sposobu to tak jak byś chciał w życiu poznać sposób na założenie firmy i byś był 100% pewny że za 10 lat będziesz liderem na rynku. Trzeba kombinować ;)

Ja w pierwszych poziomach latam do pracy (raczej po kase a nie doświadczenie bo marnie się wychodzi na doświadczeniu), prace dorywcze jak mi się tylko zbierze energia na najzyskowniejszą. I najważniejsze nie szczędzę pomocy w szpitalu (tu na początku można dość szybko złapać doświadczenie) ;)


Potem warto zainwestować w jakieś uprawy sady etc... i pilnować kiedy zbliża się koniec plonów i je zbierać przy 100% bez strat wtedy sporo doświadczenia się dostaje (dokładnie nie wiem ile). Jak uzbiera się odpowiednia kaska warto zainwestować w centrum rolnicze wtedy nie trzeba już być punktualnym przy zbiorach. Zbiory same się odbywają a doświadczenie leci do góry (tylko trzeba pamiętać o stałych dostawach ropy).

Dalej robisz co chcesz jak chcesz. Ja zwracam uwagę na zyskowność biznesu i odchylenia produktów. Minusowe są idealne do obiektów handlowych (pod warunkiem że można je sprzedać). Dodatnie idealne na sprzedaż w magazynie głównym.


Powodzenia ;)
molas3000

Re: Wasze sposoby na start

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

HMMMmmmm

Albo za każdym razem każdy ma inny sposób albo wszyscy są "tak odważni" żeby zdradzić swój sekret :roll: No cóż jak w życiu tak i w grze prosisz o jakąś pomoc czy poradę a tu jedna wielka .... :cry:
topik

Re: Wasze sposoby na start

Nieprzeczytany post autor: topik »

molas

ciężko jest odpowiedzieć na Twoje pytanie, że by gra nie sprowadzała się tylko do tego: "Witaj graczu, teraz zrób to i to, a zaraz potem to i to..."

podejrzewam, że każdy ma podobny start - zdobyć jak najwięcej punktów doświadczenia, a potem praca w zawodzie, rozwój biznesu i zarabianie kasy....
molas3000

Re: Wasze sposoby na start

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Wiem że
ciężko jest odpowiedzieć na Twoje pytanie, że by gra nie sprowadzała się tylko do tego: "Witaj graczu, teraz zrób to i to, a zaraz potem to i to..."
Ale każdy może się wypowiedzieć. Wydaje mi się że takie rzeczy nie muszą być tajemnicą tym bardziej w grze ;)

Ja się wypowiedziałem ogólnikowo nie piszę co kiedy klikam w jakiej kolejności bo na początku serwera wszystko się tak szybko zmienia że nie ma złotego środka ;)