Kredyt

doriancio

Kredyt

Nieprzeczytany post autor: doriancio »

Dlaczego bank nie udziela kredytów? W realu banki bardzo lubią takowych udzielać a większość firm nie waha się ich zaciągać Nawet na zasadach lichwy trochę by to uprościło start.
dredzior

Re: Kredyt

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

Po co zadajesz pytanie ktore juz bylo? Wystarczy poszukac na forum.
doriancio

Re: Kredyt

Nieprzeczytany post autor: doriancio »

Faktycznie, wyrażam skruchę z powodu mojego zainteresowania i chęci ulepszenia gry. Zarazem czekam na konkretną odpowiedź na pytanie zawarte w wątku kredytu poruszanym już wcześniej w listopadzie 2012 roku
ttt

Re: Kredyt

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Trzeba dobrze zarządzać posiadanymi zasobami finansowymi, by się jednocześnie rozbudowywać i zarabiać.
jaki ma sens pożyczanie pieniędzy komuś kto nie za dobrze zarządza posiadanym budżetem? Jeśli zaś ktoś potrafi dobrze wydawać to co ma, to kredyt mu niepotrzebny.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Kredyt

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Postaram się coś pomyśleć, ale obawiam się tego co pisałem wcześniej - że gracze zaczną masowo bankrutować co zniecięci ich później do gry.
wiosna11

Re: Kredyt

Nieprzeczytany post autor: wiosna11 »

a ja mysle ze to będzie taka selekcja ludzi myslacych od reszty, popieram pomysl
molas3000

Re: Kredyt

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Pewnie sporo ludzi będzie wielokrotnie zakładać konto. Ale można spróbować i wielkość kredytu uzależnić od ilości posiadanego majątku. Albo robić taki zastaw przykładowo plantacja pszenicy jest warta 2000$ to za nią można dostać przykładowo 1600$ kredytu a jak się nie spłaci w terminie to bank zabiera i działka znika.