Zamawianie jednostek zaopatrzenia

kragoxx

Zamawianie jednostek zaopatrzenia

Nieprzeczytany post autor: kragoxx »

Witam.
Przykladowo, gdy mamy w magazynie obiektu handlowego np. 40JZ, mozemy zamowic tylko i wylacznie 40JZ. Chodzi mi o zminimalizowanie kosztow transportu w przypadku kilku obiektow handlowych z tym samym zaopatrzeniem. Chodzi o to, ze gdy mam 4 obiekty handlowe, koszty transportu musze placic czterokrotnie. Nie mozna do obecnych mozliwosci dodac dwu,trzy,cztero i pieciokrotnosci pojemnosci magazynu? :)
Pozdrawiam, Kragox.
dredzior

Re: Zamawianie jednostek zaopatrzenia

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

Wystarczy ze powiekszysz magazyn w biznesie handlowym i wzrosnie ci wtedy mozliwosc np z 10 do 20 czyli juz bedzie mozna kupowac i przenosic na raz z magazynu x2 towar ktory tez starczy ci na 2 godziny handlu
ttt

Re: Zamawianie jednostek zaopatrzenia

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Do tego dochodzi jeszcze taka kwestia jak limit zakupów danego produktu na godzinę. Zamówienie zbiorcze mogłoby go przekroczyć.
kragoxx

Re: Zamawianie jednostek zaopatrzenia

Nieprzeczytany post autor: kragoxx »

Tak dredzior, wiem. Chodzi mi natomiast o zamawianie produktow do kilku zakladow handlowych jednoczesnie. Co do limitu, nie widze problemu. Jesli mial by mnie zlapac limit, wyskoczylby komunikat i towar nie zostal by zakupiony, analogicznie do kupowania jednego produktu na gieldzie.
kragoxx

Re: Zamawianie jednostek zaopatrzenia

Nieprzeczytany post autor: kragoxx »

Bardzo dziekuje molas za info ;)

Pozdrawiam, Kragox.