Spółki akcyjne

ttt

Re: Spółki akcyjne

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Nie wiem czy jest dla kogo obniżać ceny pracy ... tzn. chodzi mi o to, że jeśli z 15osób gra jeszcze jakoś aktywnie to pewnie wszystko. Obym się mylił.
molas3000

Re: Spółki akcyjne

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

lionheart pisze:Teraz dredzior gdyby np.gracz noes próbował zająć drugie miejsce w tej grze to ja mam Ciebie przy kompie.
Wywindujesz cenę sztabki do takiego poziomu,że niżej nawet gdyby chcieli dogonić kogoś o 50 sztabek to nie będą w stanie.
Pracujesz dla mnie dredzior ja idę na spacer.

Obecne ceny złota przekraczają te co były przed majówką a edycja trwała od grudnia czyli ok 5 miesięcy.

Ta trwa miesiąc. Trochę ta edycja jest nie fair. Ale ok jest gość który znalazł buga w grze za co powinien dostać nagrodę w postaci tableta. A stvoorca powinien popracować nad mechaniką gry. Żeby ludzie bardziej angażowali się w grę i np w tworzenie spółek niż bawienie się w prace dorywcze.

Ja w tej edycji przestałem już rywalizować bo to nie ma większego sensu. Gram dla fanu klikam "domki". Bawię się w bilansowanie produkcji itd....

Ta edycja jest spalona.
molas3000

Re: Spółki akcyjne

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

noes pisze:A i jeszcze jedna prośba do stvoor`cy, jeżeliby można by było wyzerować ceny pracy w budownictwie i wydobyciu. Teraz chyba tylko stać na kolejne inwestycje osoby, które się tu wypowiadają (albo można by było zrobić np. że mamy 10% wpływu na kształtowanie cen - roboczogodzin).

Ja tu nie widzę przyczyny ze strony jednego gracza. Moim zdaniem główną przyczyną jest wprowadzenie zmian odnośnie zapotrzebowania energii w biznesach i każdy ostro wali w tym kierunku.

Jak ostatnio zakładałem spółkę było (ok bo już nie pamiętam dokładnie) 3 obiekty sadownicze (średnio ok 5 poziom), 5 obiektów handlowych (3), szyb naftowy 4 poziom, centrum logistyczne 3, centrum rolnicze 1, i wisienka kopalnia węgla 2*14 i elektrownia tak samo 2*14 i tu tkwi sedno sprawy.
ttt

Re: Spółki akcyjne

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Nie wykorzystał buga w grze. Wykorzystał sprytnie możliwość dobrego zarobienia. Gra przy obecnych zasadach dała takie możliwości i tak dredzior zrobił.
Cóż, powiem szczerze, że gdybym się pierwszego dnia zorientował, przeliczył, że około 3% rośnie ten zarobek na poziom i ile to daje potem, to ani jednej sztabki złota bym nie kupował tylko ładował poziomy.
noes

Re: Spółki akcyjne

Nieprzeczytany post autor: noes »

Z wyzerowaniem lub zmniejszeniem wpływu na cenę roboczogodziny w grze chodzi mi o to, że jestem w stanie w tym momencie zrobić w budownictwie ok 200 000 - 400 000 dodatkowych roboczogodzin w ciągu jednego dnia, co winduje niesamowicie ceny dla graczy dopiero zaczynających. Mam kilka pomysłów na rozwiązanie tego stanu ale może w przyszłości to wam przedstawię.