praca w zawodzie

ninger

praca w zawodzie

Nieprzeczytany post autor: ninger »

zapentliło mi czas pracy po upływie odlicza od nowa i tak w koło,nic nie da sie zrobgić bo pracuje :evil:
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: praca w zawodzie

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

ninger pisze:
> zapentliło mi czas pracy po upływie odlicza od nowa i tak w koło,nic nie da
> sie zrobgić bo pracuje :evil:

Praca "zwalnia się" co 5 równych minut 5,10, 15 po itd.
Czasem są opóźnienia skryptów co powoduje, że dzieje się to zamiast 10:05 np o 10:07.
Podobnie asystent - pracuje co 5 min + 3 czyli 10:03, 10:08, jednak także mogą pojawić się lagi.
mumia

Re: praca w zawodzie

Nieprzeczytany post autor: mumia »

To się dzieje zawsze między 2 a 3 w nocy, gdy dotacje unijne się restartują na kolejny dzień. Gra ma zwiechę na 30-40 minut i nic się wtedy nie dzieje - wszystko się zapętla i czas nie upływa. Nie sprawdzałem czy to faktycznie lag i potem nagle naliczone jest kilka cykli pracy czy biznesów, czy faktycznie czas nie upływa w grze przez niecałą godzinę.
mumia

Re: praca w zawodzie

Nieprzeczytany post autor: mumia »

Czyli jednak gra robi sobie przerwę na 40 minut - nic się nie dzieje, wszystko jest zapętlone. Po 40 minutach się odwiesza i działa dalej, ale nie nalicza energii/zdrowia/progresu biznesów za te 40 min. Czy to zamierzony efekt? Dzieje się jakiś restart serwera po prostu, czy błąd?

https://freeimage.host/i/J7ZDp8g
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: praca w zawodzie

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

mumia pisze:
> Czyli jednak gra robi sobie przerwę na 40 minut - nic się nie dzieje,
> wszystko jest zapętlone. Po 40 minutach się odwiesza i działa dalej, ale
> nie nalicza energii/zdrowia/progresu biznesów za te 40 min. Czy to
> zamierzony efekt? Dzieje się jakiś restart serwera po prostu, czy błąd?
>
> https://freeimage.host/i/J7ZDp8g

Sprawdziłem i niestety prawda to, skrypty automatyczne nie działają w nocy i jest to wina serwera.
Takie 40 minutowe przerwy są nawet dwie.

Po przenosinach gra stoi na serwerze raczej budżetowym, za poprzedni płaciliśmy 90 razy więcej (nie ma w tym przesady)
i po podwyżkach był już totalnie za drogi.

Spróbuję wydelegować odpalanie automatyki na inny serwer - o ile sam serwer gry działa powinno to naprawić problem.