PROPOZYCJA: Mikropunkty za pracę w zawodzie...

stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

PROPOZYCJA: Mikropunkty za pracę w zawodzie...

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

... zwiększające dochody z biznesu.

Załóżmy, ze jest rolnik, ktory 30 lat pracował w zawodzie. Jest super fachowcem w swoim fachu bo ma 30 letnie doświadczenie. Otwiera biznes i nie ma w tym nic dziwnego, że radzi sobie lepiej (ma większe plony czyli zyski) niż młokos otwierający ten sam interes.

Proponuje zwiększenie dochodów z biznesu dla osób, które w zawodzie odpowiadającym temu biznesowi podejmują pracę w zawodzie.
Powiedzmy 1,2,5 setnych procenta za podjęcie pracy. Osobiscie pomimo, iz nie jestem zbyt aktywnym graczem np w zawodzie Wykładowcy pracowałem już 144 razy. Gdyby pomnozyc to przez np 5 setnych procenta daje to jakies 7.2% - o tyle w takim przypadku bylby wiekszy zysk z Uniwersytetu gdybym go otworzyl.

Zachęciłoby to właścicieli biznesów do podejmowania pracy w zawodzie odpowiadajacym temu biznesowi zeby zwiekszyc jego zyski. To zas w dalszym rozrachunku doprowadzi do zmniejszenia pensji w danym zawodzie i jeszcze wiekszych zyskow z biznesu (poniewaz nawis ofert pracy powoduje wzrost pensji, a brak ofert - jej spadek).
warrenbuffett

Re: PROPOZYCJA: Mikropunkty za pracę w zawodzie...

Nieprzeczytany post autor: warrenbuffett »

Jestem za, zawsze te pare % zysku. WYmusi to też na graczach aktywniej uczestniczyc w pracy zawodowej.
r0bson

Re: PROPOZYCJA: Mikropunkty za pracę w zawodzie...

Nieprzeczytany post autor: r0bson »

Dobry sposób na pobudzenie rynku :) jestem za :)
karseo

Re: PROPOZYCJA: Mikropunkty za pracę w zawodzie...

Nieprzeczytany post autor: karseo »

Wiekszy zysk tylko mniej expa z powodu spadku zdrowia.Cos za cos
errond

Re: PROPOZYCJA: Mikropunkty za pracę w zawodzie...

Nieprzeczytany post autor: errond »

karseo przecież nie będziesz jeździć bez przerwy do roboty w tej grze np. w rolnictwie to da sopre zyski przy braku jakichkolwiek minusów, bo po zrobieniu oprysków robię jeszcze 2-3 razy robotę idę do szpitala i na plony mam 100%;] znaczy miałbym gdyby mi się nadal chciało grać na tym testowym teraz już tylko na forum zaglądam żeby propozycje jakieś zgłaszać;]
karseo

Re: PROPOZYCJA: Mikropunkty za pracę w zawodzie...

Nieprzeczytany post autor: karseo »

rzeczywiscie da to duzy zarobek.Chodzilbym tylko do pracy co 5 minut zeby zyski zwiekszyc
karseo

Re: PROPOZYCJA: Mikropunkty za pracę w zawodzie...

Nieprzeczytany post autor: karseo »

czy juz jest ta zmiana a jak nie to kiedy?