Kasa ze Smażalni ryb

jafarek

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

Uuuu... No to Szef stvoor-ek musi to jakoś poprawić... Bo na samych jajkach to ja długo nie pociągne :?
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Sprawdzcie teraz, to jedno.

Dwa: jezeli nadal bedzie zle - sprobujcie sie przelogowac i porownac roznice stanu konta przed wylogowaniem i po zalogowaniu (po konkretnej turze).
Oczywiscie upewniajac sie, ze sprzedaz ma miejsce (sa towary, sa pracownicy).
jafarek

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

No ja puki co nie mam szmalu na takie próby... Utopiłem w tym interesie przez całą noc ok 20tys.
No chyba, że jesteś w stanie jakoś policzyć i zwrócić tą kasę. Albo przynajmniej jakaś rekompensata.
r0bson

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: r0bson »

U mnie pub ruszył. Dla siedzacych w interesie podpowiem, że zapłata pojawia się z minutowym, badź większym opóźnieniem od końca tury ;)
jafarek

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

No ja też teraz widzę że kasa jest naliczana. Trzeba brać się do roboty i odrabiać straty.
Wszystko stoi... sam muszę iść do roboty :(
r0bson

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: r0bson »

Miałem podobnie, straty w cukrowni, w burakach, puby, praktycznie cała produkcje przestawiłem na to co nie zwracało inwestycji, a pochłaniało kolejne, ale powoli wstaję, 4 interesy z 12 ruszyły do boju :D

Stvoor: nie pamiętam czy już o tym pisałem, czy nie, ale roszrzesz komunikaty. To jest wersja beta, nikt nie będzie płakał jak co turę będa komunikaty o wszelkich dochodach, jaki interes ile dał, jaki był stan konta poprzedni, jaki po wykonaniu operacji, wzięte pod uwagę mnożniki (bonusy, pracownicy), stawkę bazowa z tym zwiazana, praktycznie wszystko co może się przydać. Znacznie pomogłoby to w wykrywaniu wszelkich problemów, a nie, że zachodzi sytuacja tak jak tutaj, gdzie zyski powinny przyjśc, ale przy stałym obrocie pieniędzy tego nie widać i nikomu nie chce się sprawdzać czy faktycznie te pieniażki wpadły ;)
jafarek

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

No to jest dobry pomysł, aby w komunikatach były logi o dochodach z interesów. Ale w konkretnych interesach zrobić tabelę z logami - przychodami.
jafarek

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

Stvoor myślałeś coś nad logami z interesów?

Jak możesz dodaj opcję logów do gry.
jafarek

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

Znowu nie ma kasy ze smażalni.
Kupiłem wieczorem towaru za 6 tys. i lipa...

Koniecznie muszą być logi z wpłatami.

Albo zrób zakładkę Portfel w której będę rozpisane przychody i rozchody.