spółki

szabla

spółki

Nieprzeczytany post autor: szabla »

jeden gracz może otworzyć tylko 1 spółke czy dowolna ilość? nigdzie niemoge znaleźć odpowiedzi na to pytanie
molas3000

Re: spółki

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Szczerze nie bawiłem się ale chyba można otworzyć kilka spółek ale w trakcie uruchamiania spółki wchodzą w nią te biznesy które są akurat uruchomione. Co do uruchomienia najlepiej postępować zgodnie z instrukcją zawartą w zakładce zakładanie spółek.

Do powrotu stvoora pewnie nikomu nie uda się założyć więcej niż jednej spółki więc z tym pytaniem można poczekać do jego powrotu ;)

Jeśli jednak każdy gracz może założyć tylko jedną spółkę to warto żeby stvoor popracował nad rozwinięciem tego.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: spółki

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Na tę chwilę gracz może założyć dowolną liczbę spółek.
molas3000

Re: spółki

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Żeby nie powielać tematu mam pytanie odnośnie spółek a dokładnie obiektów handlowych:

Czy w momencie założenia spółki proces zbliżania się do centrum zatrzymuje się czy trwa nadal?
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: spółki

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Zatrzymuje, obowiązują bonusy z momentu zakładania spółki
molas3000

Re: spółki

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Czyli po założeniu spółki staje się jedną litą niezmienną bryłą która cały czas generuje takie same dochody.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: spółki

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Tak chociaż zastanawiam się, aby dochody mogły falować w górę i w dół, ale ze statystyczną tendencją w górę.
molas3000

Re: spółki

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Spółki jeszcze nie założyłem ale z dyskusji na forum doczytałem się że raz otworzonej spółki nie można zamknąć.

Przydała by się chociaż możliwość jej modyfikacji. Ale jakieś sugestie dam jak już założę spółkę ;)
topik

Re: spółki

Nieprzeczytany post autor: topik »

spółka raz założona znika z wykazu działek i już tylko generuje dochód pasywny (chyba, że zacznie przynosić straty :) )
molas3000

Re: spółki

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Jeszcze jedno pytanie czy spółki dają doświadczenie?