Pytania wszelakie

ekoper

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: ekoper »

feles pisze:Próbuję dodać avatar (JPG, 77 x 100), ale wciąż nie udaje mi się ta czynność. Dlaczego?
ja też mam problem z avatarkiem. Plik 98x98, ale format GIF. Z powodzeniem używam go na innym forum.
Przesyłam do sprawdzenia na podanego powyżej maila, z góry dziękuję za pomoc.
karseo

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: karseo »

Co się stanie jak działka wiejska zblizy sie bardzo do miasta?Czy hodowle i uprawy wtedy znikną?Od kilku dni juz sie zblizyly kilka kilometrów
warrenbuffett

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: warrenbuffett »

Z czasem dołączy ona do miasta i bedziesz musiał płacic wieksze podatki, im blizej miasta tym mniejsze plony.
Tyle wyczytalem.
maximus8269

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: maximus8269 »

A ja mam takie pytanko czy jeżeli się wyszkolę na budowlańca to czy wtedy będzie pobierało opłatę za wznoszenie budynków (biznesów), zabudowę działek itp. czy też nie? no bo w końcu jestem budowlańcem. hę???
errond

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: errond »

jesteś wykładowcą czy zapłacisz komuś za wyszkolenie ciebie w nieznanej ci dziedzinie? dla gdy nie ma różnicy więc płacisz i tak;]
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Nie mozna zatrudnic siebie w zadnej formie

Plony sa takie same tylko podatki wieksze od dzialek miejskich. Zajrzyj do pomocy
errond

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: errond »

chyba podatki zrobią się mniejsze? bo u mnie to na działki poza miastem są większe podatki;]
r0bson

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: r0bson »

Witam.
Na poczatku zabawy z gra trafiłem na pewien problem, a zarazem sugestię.
Przydałoby się jakieś wytłumaczenie w FAQ pojęcia "tura". Co znaczy tura w hodowli czy rolnictwie to jeszcze można się domyśleć, że chodzi o cykl procesu wytwarzania, choć tego wcale nie jestem pewien. Natomiast zupełna tajmenica jest dla mnie znaczenie tury w szpitalu. Teoretycznie wyzdrowienie zajmuje 9 tur, tylko ile to w rzeczywistości jest ?
errond

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: errond »

tura to 5 minut:) czyli każde przeliczenie co prawda teraz serwer nie wyrabia i właściwa tura zaczyna się 5-10 sekund później ale nadal kończy się co 5 minut czasu serwerowego :mrgreen:
maximus8269

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: maximus8269 »

errond pisze:jesteś wykładowcą czy zapłacisz komuś za wyszkolenie ciebie w nieznanej ci dziedzinie? dla gdy nie ma różnicy więc płacisz i tak;]

no dobra z wykładowcą się zgodzę ale z budowlańcem trochę to dziwne i nie realne jak się jest fachowcem to po co wynajmować drugiego. podobnie z rolnictwem skoro się jest wykwalifikowanym pracownikiem to powinien być np. obniżony stopień zatrudnienia z 3 na 2. a za szkolenia to w przypadku pracy w zawodzie mogłoby dodawać więcej pieniędzy ze wzrostem kwalifikacji.