Pytania wszelakie

stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Jezeli za dzialki w miescie masz mniejsze podatki to rzeczywiscie Tobie to na reke.
Docenisz jednak dzialki miejskie w dalszym etapie gry ;)

Co do szczegolow postaram sie zaktualizowac pomoc, ale poki co skupiam sie na poprawianiu bledow.

maximus: gra niektore sprawy musi miec poupraszczane, skoro jestes przedsiebiorca, a budowlaniec jest droga do tego zeby moc zbudowac firme budowlana to bedziesz jej prezesowal a nie w niej pracowal ;)
pablo

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: pablo »

witam
Dlaczego nie mogę obsiać pola pszenicą?
pablo

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: pablo »

I dlaczego nie mogę nikogo zatrudnić do pracy na działce?
r0bson

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: r0bson »

Nastapił powrót do pomysłu z dodatkowym kosztem w postaci energii dla nawożenia i walki ze szkodnikami ??
topik

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: topik »

Niestety, ale wszystko na to wskazuje ;(

I nie wydaje mi się, żeby była to zmiana w dobrym kierunku, bo od czego są w końcu zatrudniani pracownicy?

Jeśli wydatkuje SWOJĄ energię na obsianie i opryski, to dlaczego MUSZĘ jeszcze zatrudniać pracowników?
Niech plony będą mniejsze, ale bez potrzeby zatrudniania dodatkowych pracowników (koszty).

Każdy w tedy zdecyduje: czy robi wszystko sam (większe straty energii, mniejsze koszty) czy tez zatrudnia (zużywa energię tylko do szukania pracowników, ponosi koszt zatrudnienia, ale ma większe zyski z produkcji)
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

To nieporozumienie, oprysk i gleba ma byc bezenergetyczne, cos spapralem i naprawilem.
topik

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: topik »

oprysk -> działa bezenergetycznie
gleba -> działa bezenergetycznie
obsiew -> działa bezenergetycznie
lukaszszn

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: lukaszszn »

hej,jestem nowy,nie moge nigdzie znalesc jak cos moge zasiac i pracownikow zatrudnic,wybieram powiedzmy 1 pracownika i wyskakuje ze nie ma pracownikow a jesli chodzi o sianie to niemam aktywnego przycisku"obsianie pola",prosze o pomoc
topik

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: topik »

topik pisze: obsiew -> działa bezenergetycznie
tu oczywiście mój błąd, bo obsiew jest energetycznie chłonny ;9
errond

Re: Pytania wszelakie

Nieprzeczytany post autor: errond »

lukaszszn wydajesz energię na znalezienie pracownika a nie wpisujesz ilu zatrudnisz;] jak wpiszesz 1 to masz nikłe szanse na znalezienie, obsiewać nie możesz bez pracowników