Stopka w obiektach. Prośba.

molas3000

Stopka w obiektach. Prośba.

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

W sumie to ze względów lenistwa ale czy dało by radę zrobić takie coś żeby na dole biznesu pojawiało się coś w stylu:


Średnio pracowników zatrudniono po $15 na godzinę
Koszt zatrudnionych pracowników na turę: $12.5
Koszt zatrudnionych pracowników na godzinę: $150


przed zatrudnieniem pracowników?


chodzi o to że klikamy ilość pracowników i ilość godzin a na dole wyświetlają nam się koszty (tylko dodał bym łączny względem wybranych godzin).

Podobny mechanizm jest w tej grze używany w giełdzie towarowej. Wybieramy towar i pod spodem wyświetla nam się produkt i jego parametry: cena równowagi, cena aktualna, odchylenie i piękny wykresik z możliwością przejrzenia w różnej osi godzinowej.

Wykresy są zbędne ale takie info przynajmniej "prorocze" godzinowe by się przydało.
molas3000

Re: Stopka w obiektach. Prośba.

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

A tu jeszcze jedna sprawa.

Trochę inny temat ale piszę tu żeby nie powielać.


Można by wprowadzić w bilansowaniu towaru pod spółkę takie wyliczenia typu ilość pracowników koszt itd....

Takie coś już jest ale dopiero jak się zbilansuje towar i chce się założyć spółkę.

Zależało by mi na tym żeby tego typu dane wyświetlały się od razu przed zbilansowaniem towarów.

Cel zabiegu jest taki żeby od razu widzieć ile można zarobić zanim stworzy się spółkę czy brniemy w dobrym kierunku czy jednak podjąć zmiany.

Ja przed założeniem spółki stworzyłem dość spory arkusz kalkulacyjny nad którym siedziałem kilka godzin i za każdym razem musiałem wprowadzać sporo zmian żeby mi policzyło.