Zagadka

kragoxx

Zagadka

Nieprzeczytany post autor: kragoxx »

Witam.
Szukam juz od pewnego czasu i nie moge znalesc zaopatrzenia do obiektow handlowych. Moglby mi ktos podeslac link? Z Gory dziekuje.
Jeszcze jedna sprawa, ale to juz do Stvoora, zamiast nazw obiektow handlowych wyswietlaja sie kolejno "Obiekt handlowy (3)" itp.
Pozdrawiam, Kragox.
notrez

Re: Zagadka

Nieprzeczytany post autor: notrez »

W jakim sensie nie możesz znaleźć zaopatrzenia do obiektów handlowych ??

Obiekt handlowy (3) oznacza obiekt w którym możesz sprzedawać 3 produkty, liczba w nawiasie oznacza właśnie ilość produktów.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Zagadka

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Ja tez nie rozumiem pytania. Klikasz w obiekcie handlowym dodaj/modyfikuj asortyment, a potem przenosisz go z magazynu/kupujesz na gieldzie
wiosna11

Re: Zagadka

Nieprzeczytany post autor: wiosna11 »

koledze chyba chodzi o to co mi kiedyś, kiedyś ten obiekt handlowy był restauracja sushi były potrzebne ryby ryz jakos tak, teraz to się zmienilo został z teog tylko obrazek a w praktyce jest to sklep w którym możesz sprzedawac max 3 rozne towary
kragoxx

Re: Zagadka

Nieprzeczytany post autor: kragoxx »

Dokladnie chodzilo mi o to co wyzej opisał kolega. Wczesniej byly to okreslone budynki, np.: bary, stragany z lemoniada itp. Bardzo zmylilo mnie to, ze obrazki zostały, myslalem ze wkradl sie jakis blad. Dziekuje za odpowiedz, juz wszystko wiem ;)

Pozdrawiam, Kragox.