szkolenie Wznoszenie budynków

wiosna11

szkolenie Wznoszenie budynków

Nieprzeczytany post autor: wiosna11 »

szkolenie to daje nam 75% mniej potrzebnego czasu na rozbudowę z opisu wnioskuje za działa to na wszystko czyli też na biznesy usługowe nie wiem jak jest u innych ale ja nie majac tego szkolenia jak chce cos rozbudowac mam podany czas rozbudowy który nie jest rzeczywisty bo w efekcie i tak trwa to mniej wiec teraz moje pytanie to szkolenie dam mi 75% mniej szacu "szacowanego" czy tego który faktycznie czekam ??
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: szkolenie Wznoszenie budynków

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Jeżeli coś buduje się 3h to będzie się budowało ze szkoleniem 45min.
Dlaczego uważasz, że trwa to mniej niż jest napisane na stronie budowy?
Z tego co widzę u Ciebie masz obiekt zbudowany na 94% i zostało jeszcze 40 min.
Skoro 6% to 40min to 100% to daje 11 godzin więc wygląda "w normie" bez szkolenia.
Ze szkoleniem rozbudowa trwała by ze 3h, coś jest nie tak Twoim zdaniem w tym zakresie?
wiosna11

Re: szkolenie Wznoszenie budynków

Nieprzeczytany post autor: wiosna11 »

ten % i czas do końca jest ok jak najbardziej ale np już nie pamietma dokładnie ale +/- rozbudowa przed kliknieciem pokazywala chyba 168h a buduje się 12/16h jakos.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: szkolenie Wznoszenie budynków

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Zwróć uwagę, czy te 168h to nie jest czas zatrudnienia Budowlańca,
zdaje się, że czas rozbudowy sam w sobie nie jest wyświetlany przy formularzu rozbudowy.
wiosna11

Re: szkolenie Wznoszenie budynków

Nieprzeczytany post autor: wiosna11 »

sprawdze przy następnym być może jest tak jak mówisz a ja po prostu za szybko klikam, klikne next i dam znac
ttt

Re: szkolenie Wznoszenie budynków

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Dokładnie tak jest, wyświetlany czas to jest ilość godzin dla budowlańców :!: :roll:
molas3000

Re: szkolenie Wznoszenie budynków

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Jakiś czas temu było tak że wskaźnik budowy/rozbudowy był oparty na bazowym wskaźniku i ze szkoleniem po prostu zaczął odliczać od 75 % teraz nie wiem jak jest bo nie mam tego szkolenia :P

A godziny to na bank roboczogodziny budowlańców bo nie jest wyświetlany czas budowy przed jej zaczęciem (a to też by się przydało ;) ) czasy są krótsze niż roboczogodziny choć nie liczyłem ale w grze roboczogodzina to 1 tura a nie rzeczywista godzina.
ttt

Re: szkolenie Wznoszenie budynków

Nieprzeczytany post autor: ttt »

roboczogodziny / poziom = czas budowy
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: szkolenie Wznoszenie budynków

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

molas - odliczać zaczyna od 75% na 1 i 2 poziomie gracza.
To taka promocja dla rozpoczynających
molas3000

Re: szkolenie Wznoszenie budynków

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

stvoor pisze:molas - odliczać zaczyna od 75% na 1 i 2 poziomie gracza.
To taka promocja dla rozpoczynających
Ale to zauważyłem jeszcze jak była edycja przed majówką a miałem poziom wyższy niż 1,2 poziomu. Może coś się zmieniło. Teraz nie wiem bo jak wcześniej napisałem nie mam szkolenia. Ale ok nie upieram się ;)

Chociaż na początku tej edycji obiekty stawiałem w 15 minut ;) myślałem że to efekt premium ;)