Co się dzieje po 90tym poziomie ?

ttt

Co się dzieje po 90tym poziomie ?

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Biznesy rozpisane są do 90tego poziomu. Czy po osiągnięciu 90tego poziomu są one naliczane dalej normalnie tylko nie mają już znaczenia czy też zostaje się na 90poziomie :?: Pytam z tego względu, bo zacząłem się zastanawiać nad podatkami. Jeśli zostawałby 90ty poziom to podatki nie zmniejszałyby się, a jeśli poziomy będą lecieć dalej to podatki standardowo będą się obniżać.
Z góry dzięki za rozwianie moich wątpliwości ;)
molas3000

Re: Co się dzieje po 90tym poziomie ?

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

Najpierw wybuduj coś do 90 poziomu ;) potem pytaj.

Pewnie mało realne jest rozbudowanie biznesu do tak wysokiego poziomu przed zakończeniem edycji ;)
molas3000

Re: Co się dzieje po 90tym poziomie ?

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

A jeśli chodzi o biznesy według poziomu gracza to po prostu więcej biznesów nie ma a kolejne bonusy i uprzykrzenia ze względu na poziom gracza rosną.
ttt

Re: Co się dzieje po 90tym poziomie ?

Nieprzeczytany post autor: ttt »

molas3000 pisze:Najpierw wybuduj coś do 90 poziomu ;) potem pytaj.

Pewnie mało realne jest rozbudowanie biznesu do tak wysokiego poziomu przed zakończeniem edycji ;)
Chodziło mi o 90ty poziom gracza, a nie rozbudowy. Gracz osiąga 90ty poziom i czy poziomy lecą dalej i wszystkie inne związane z tym korzyści (zmniejszanie podatków, cen działek).

Choć teraz wydaje mi się, że tak właśnie jest tzn. będzie. Czasem tak jest, że coś logicznego wydaje się nie do ogarnięcia :mrgreen: Musiałem mieć jakieś zaćmienie heh
dredzior

Re: Co się dzieje po 90tym poziomie ?

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

Max poziom jest 255 z tego co pamietam.Caly czas ze wzrostem poziomu obnizane sa ceny szkolenia,rosnie ilosc energi mozliwej do zmagazynowania,ceny podatkow spadaja do minimum(nie pamietam ilu ale sa to jakies grosze wtedy).
Chyba ze Stvoorca wprowadzil mniejszy limit poziomow :)
ttt

Re: Co się dzieje po 90tym poziomie ?

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Wielkie dzięki za takie informacje ;)

Jak grałem swego czasu w MU Online to tam też był maksymalny poziom, a później był reset czyli od pierwszego poziomu tylko zostawała zbroja, mieczyk itp. więc szło szybciej. Tu to nie wiem czy coś takiego by się sprawdziło i nie mam pomysłu jak mogłoby wyglądać...
topik

Re: Co się dzieje po 90tym poziomie ?

Nieprzeczytany post autor: topik »

jak napisał dredzior:
- zmniejszają się podatki (w przededycji za 50 działek płaciłem 0,...$ za działkę bez szkolenia z księgowości),
- spadają ceny szkoleń (2%/poziom)
- wzrasta maksymalny poziom energii
- zatrzymujesz się w rozwoju (maksymalny jest 255 lvl, potem nie masz już na co wydawać energii :) )
wiosna11

Re: Co się dzieje po 90tym poziomie ?

Nieprzeczytany post autor: wiosna11 »

ttt resety z mu kompletnie bez sensu w tej grze ;D ale szacunek za MU kozak gierka ;]
ttt

Re: Co się dzieje po 90tym poziomie ?

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Raz grałem 19h non stop, ale szkoda życia :D :mrgreen: