obiekt handlowy

wiosna11

obiekt handlowy

Nieprzeczytany post autor: wiosna11 »

nie posiadam takowego na dana chwile, ale mam pytanie do osob które maja, jeśli zrobie obiekt handlowy w którym mogę sprzedawac więcej towarów to mam większy zysk w sensie mnozy mi się jakos każdy towar?? czy nie ma znaczenia czy zrobie 2 obiekty po 4 czy 1 po 8 ??
z góry dziekuje za odpowiedz.
wiosna11

Re: obiekt handlowy

Nieprzeczytany post autor: wiosna11 »

czy jeśli dam czylko czesc produktów to biznes będzie dawal adekwatnie mnije zysku czy nie będzie dzialal puki nie zaspokoję potrzeb na wszystkie towary??
ttt

Re: obiekt handlowy

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Jeśli masz sklep np. na 7 towarów to każdy towar musi być w sklepie żeby działał. Pierwsze ustalasz, które produkty będą w sklepie sprzedawane. Później musisz wrzucić te produkty do magazynu, a jeśli nie masz wystarczającej ilości w magazynie głównym to dokupujesz czego Ci brakuje. Wszystko jednym czy dwoma kliknięciami, bo nie kupujesz każdego produktu osobno tylko wszystko za jednym razem. Jest też taka opcja "Nie składaj zamówienia na składowe znajdujace sie w magazynie". Tzn. po wybraniu tego kupujesz to czego Ci brakuje (jak już pisałem), ale możesz odznaczyć tą opcję i kupić wszystko bez ruszania własnych zapasów. Teraz tylko zatrudnić pracowników i czerpać zyski :-)
Trochę to chaotycznie wytłumaczyłem ;)
wiosna11

Re: obiekt handlowy

Nieprzeczytany post autor: wiosna11 »

bardzo dobrze;) nawet plusa bym Ci dal jak bym mogl ;D