Dredzior odpuść sobie !

lionheart

Re: Dredzior odpuść sobie !

Nieprzeczytany post autor: lionheart »

Chciałbym zająć drugie miejsce ale jeżeli mnie dobrze przekonasz to kto wie
lionheart

Re: Dredzior odpuść sobie !

Nieprzeczytany post autor: lionheart »

Ja nic nie robię
Żebyś mnie wyprzedził ja muszę zatrzymać elektrownie a Ty klepać poziom co 5 min.przez 24 godziny na dobę i wyłączyć wszystkie biznesy a i tak jak dredzior podniesie cenę sztabki o kolejne 100 czy 200 procent to to będzie trudne. Przepraszam :oops:
ttt

Re: Dredzior odpuść sobie !

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Mówiąc szczerze, to od początku celowałem w ten czytnik booków na prezent :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, ale spoko i tak wiem, że może jakiś 1% szans na drugie miejsce mam...no może trochę mniej :lol:
lionheart

Re: Dredzior odpuść sobie !

Nieprzeczytany post autor: lionheart »

W takim razie zawieramy taki oto układ.
Ja gram tak jak do tej pory ale nie rozbuduję już żadnej kopalni węgla ani elektrowni.Zostają do końca te ilości,które są teraz.
Jeśli dasz radę będziesz drugi. Powodzenia :!:
dredzior

Re: Dredzior odpuść sobie !

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

To w takim razie ja sie wstrzymuje narazie z kupnem sztabek zeby cena nie szla w gore :)
ttt

Re: Dredzior odpuść sobie !

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Heh spoko, ale myślę, że i tak będę miał ciężko, jak się nie uda to i tak nic się nie stanie. Poza tym jest jeszcze noes, który myślę, że mnie prześcignie niedługo ;)
ttt

Re: Dredzior odpuść sobie !

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Na chwilę obecną potrzebuję 191 451 480 $. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dredzior

Re: Dredzior odpuść sobie !

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

gdyby bylo mozna to dalbym ci :)
mcgregory8383

Re: Dredzior odpuść sobie !

Nieprzeczytany post autor: mcgregory8383 »

Panowie Co wy. To jest czysta ekonomia skoro doszliście do takich wysokich poziomów to korzystajcie z przywilejów oto właśnie chodzi a nie róbcie zmowy cenowej bo to w realnej gospodarce jest przestępstwem. Prawda jest taka ,że każdy może was dogonić a nawet przegonić tylko musi wykorzystać sprzyjające okoliczności ..i to wszystko dobre decyzje dadzą ci bogactwo niech każdy idzie swoją droga...