Jaki sens grania

marcin87

Jaki sens grania

Nieprzeczytany post autor: marcin87 »

Jaki jest sens grania w tą grę skoro wiadomo że nigdy nie wygram, jestem nowym graczem...
lionheart

Re: Jaki sens grania

Nieprzeczytany post autor: lionheart »

Niezależnie od tego kiedy zaczniesz swoją przygodę z grą zawsze masz szansę na zwycięstwo. Ważniejsze bowiem od czasu poświęconego grze są Twoje decyzje - podjęte właściwie pozwolą Ci szybko dogonić konkurencję lub zostawić ją daleko w tyle. Jako rozpoczynający grę masz przewagę elastyczności wyboru swojej ścieżki rozwoju, która, o ile będzie odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku, pozwoli Ci szybko nadrobić dystans pomiędzy grającymi dłużej.
ttt

Re: Jaki sens grania

Nieprzeczytany post autor: ttt »

marcin87 - w tej edycji zapewne Twoje szanse są yyy iluzoryczne, ale grając teraz poznajesz grę, oswajasz się z nią i w kolejnych edycjach będziesz mógł wykorzystać to czego się teraz nauczysz.
Powiem Ci, że ta edycja jest moją pierwszą więc byłem kompletnie zielony, ale jakoś tam dałem sobie radę choć sporo czasu mi to zajęło. Ty grając teraz potraktuj to jak taki kurs, który zaprocentuje w kolejnych edycjach. Także zachęcam Cię do budowania swojego ekonomicznego imperium również w tej edycji ;)
apasz

Re: Jaki sens grania

Nieprzeczytany post autor: apasz »

tttpiszesz jak byś miał udziały w grze;)
ttt

Re: Jaki sens grania

Nieprzeczytany post autor: ttt »

Wiesz co, masz rację....w pewnym sensie :)
Wedle SJP "udział" to cyt. "uczestniczenie w czymś wraz z innymi" czyli to prawda mam udział, biorę czynny udział w tej grze wraz z innymi graczami :mrgreen: