Pytanie

doriancio

Pytanie

Nieprzeczytany post autor: doriancio »

Kto będzie miły mi podpowiedzieć coś o energii??
Problem jest taki: Włączam biznes usługowy i po końcu tury księguje mi się kwota przychodu z biznesu.
Po około 30 min już mi się przestaje naliczać mimo że biznes działa. Energii cały czas mam cały licznik. Zakładam że chodzi o energie ale nie jestem w stanie dojść jak przeliczać energie potrzebną do pracy biznesów usługowych. Jest na to jakiś wzór?
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Pytanie

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Moze POMOC I FAQ?:

Biznes będzie działał tylko i wyłącznie wtedy, gdy liczba ofert pracy w danym zawodzie będzie równa/większa od 2 (dla 1 poziomu rozbudowy biznesu, odpowiednio więcej dla kolejnych poziomów), jednocześnie wraz z działaniem biznesu usługowego liczba ofert pracy w zawodzie dla danych usług maleje (o 2 roboczogodziny na turę na 1 poziomie rozbudowy), a gdy zabraknie popytu na daną usługę w postaci ofert pracy biznes przestaje działać.
doriancio

Re: Pytanie

Nieprzeczytany post autor: doriancio »

AAAAAAAAhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa
No to wszystko jasne dziękuje.
coben

Re: Pytanie

Nieprzeczytany post autor: coben »

Zapytam tutaj. Nie będę robił nowego tematu.
Czy w wyższych lvlach obiektów handlowych da się wybierać asortyment jakim chce się handlować?
Czy tylko w obiekcie handlowym 3?
Nie chcę już admina gry męczyć pytaniami.
Dziękuję z góry za odpowiedź.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Pytanie

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

We wszystkich biznesach handlowych określa się asortyment.
coben

Re: Pytanie

Nieprzeczytany post autor: coben »

To jeszcze jedno pytanie.
Czy aby zużywać punkty transportu i obsiewania musimy mieć koniecznie zarządce?
coben

Re: Pytanie

Nieprzeczytany post autor: coben »

i czy farma posiadająca zarządce pobiera normalną energię?
Czytałem pomoc ale nie moge znalezc.
molas3000

Re: Pytanie

Nieprzeczytany post autor: molas3000 »

2 * tak

zarządca korzysta z punktów nie da się ich inaczej użyć

każdy obiekt uruchomiony nie zależnie od tego czy ma zarządce czy nie pobiera energie
coben

Re: Pytanie

Nieprzeczytany post autor: coben »

Moze POMOC I FAQ?:

Biznes będzie działał tylko i wyłącznie wtedy, gdy liczba ofert pracy w danym zawodzie będzie równa/większa od 2 (dla 1 poziomu rozbudowy biznesu, odpowiednio więcej dla kolejnych poziomów), jednocześnie wraz z działaniem biznesu usługowego liczba ofert pracy w zawodzie dla danych usług maleje (o 2 roboczogodziny na turę na 1 poziomie rozbudowy), a gdy zabraknie popytu na daną usługę w postaci ofert pracy biznes przestaje działać.
W takim razie jak nie ma popytu na usługi to jak zatrudnimy pracowników to nam przepadną po godzinie na jaką ich zatrudniliśmy, czy będą czekać aż będzie robota w zawodzie?
W innym wypadku nie opłaci się zatrudniać? Są sytuacje gdy 1k roboczogodzin znika w 20 minut.
coben

Re: Pytanie

Nieprzeczytany post autor: coben »

Sry za zalewanie was, ale trapi mnie to.
Czy zarządca zbiera plony co godzinę, czy jak w magazynie się więcej nie zmiesci np. majac większy lvl uprawy a mniejszy magazynu.
To mnie trapi bo lvl uprawy mogę zwiększać a magazynu już nie. Jak to jest z tym zarządcą?