Zarządca biznesu nie działa

ullevi

Zarządca biznesu nie działa

Nieprzeczytany post autor: ullevi »

Właśnie zauważyłem, że pomimo aktywowania zarządcy biznesu na wszystkich działkach i posiadania wystarczającej ilośc punktów obsiewania i transportu plony nie są zbierane oraz transport produktów z/do magazynu nie ma miejsca.

Proszę o szybkie naprawienie błędu gdyz mam pozatrudnianych ludzi i bez zarządcy ponosze cały czas straty :(
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Zarządca biznesu nie działa

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Tak tak, poprawiłem kilka minut temu
ullevi

Re: Zarządca biznesu nie działa

Nieprzeczytany post autor: ullevi »

teraz plony sie zebraly na jednej dzialce ale z opóźnieniem dwóch tur - czyli szkodniki już weszły...dziwne
krezel9

Re: Zarządca biznesu nie działa

Nieprzeczytany post autor: krezel9 »

ullevi pisze:Właśnie zauważyłem, że pomimo aktywowania zarządcy biznesu na wszystkich działkach i posiadania wystarczającej ilośc punktów obsiewania i transportu plony nie są zbierane oraz transport produktów z/do magazynu nie ma miejsca.

Proszę o szybkie naprawienie błędu gdyz mam pozatrudnianych ludzi i bez zarządcy ponosze cały czas straty :(
Witam,

Mam dokładnie taki sam problem, zarządca biznesu działa przy obsiewaniu i zbieraniu ale przy transporcie już nie działa, czy mógłbym prosić o rzucenie okiem na to?

Dziękiję i pozdrawiam
ludwikvm

Re: Zarządca biznesu nie działa

Nieprzeczytany post autor: ludwikvm »

U mnie problem ten sam. Zarządca nie działa na żadnym z prowadzonych biznesów. Uprzejmie proszę adminów o usunięcie usterki.
vossini

Re: Zarządca biznesu nie działa

Nieprzeczytany post autor: vossini »

Witam . u mnie nie działa zarządca . Można to aktywować ?
ikezsamot

Re: Zarządca biznesu nie działa

Nieprzeczytany post autor: ikezsamot »

Witam,

Również mam problem z zardządcą. Aktywowałem go na wszystkich swoich działkach, a działa jedynie pomiędzy rafinerią a centrum logistycznym. Nie obsiewa pól, nie zbiera plonów, nie przenosi do magazynu. Punkty transportu są przez większość czasu na maksymalnym poziomie, zarządca aktywny jest wszędzie

Proszę o jakąś podpowiedź. Być może coś jednak robię źle