Akcja reaktywacja

kacyk

Re: Akcja reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

stvoor pisze:
> Rzuć jakimś konkretnym przykładem popartym liczbami, bo piszesz kolejne
> posty o tym samym, w każdym piszesz o innym biznesie i właściwie trudno się
> połapać skąd Twoje wnioski.
Poziom 5 gracza. Uprawa pszenicy poziom 1, magazyn biznesu poziom 4. Zarządca działa, ropy w magazynie głównym do oporu 1400. Centrum logistyczne (poziom 3) i rolnicze (poziom4) zaopatrzone w surowiec po 100% (jeszcze go zostaje po działalności). Magazyn surowca centrum logistycznego poziom 3 rolniczego 4. Pracownicy wynajęci na 4 godziny. Pracownicy zatrudnieni w tej samej turze co obsiane pole. Po skończonym cyklu 4 godzin magazyn produktów pełen tylko w 92% (3681.0000/4000). Dzieje się tak samo czy uruchamiamy tylko jeden biznes czy wiele. Bez uruchomionych szkoleń, o których pisałem wcześniej wszystko działało poprawnie. Co mogę jeszcze dodać ?
kacyk

Re: Akcja reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

Pracowników zawsze 100%. Czyli u mnie 10-ciu.
kacyk

Re: Akcja reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

kacyk pisze:
> Pracowników zawsze 100%. Czyli u mnie 10-ciu.
Wygląda to tak jakby pracownicy kończyli pracę dwie tury wcześniej niż do końca ostatniej godziny.
kacyk

Re: Akcja reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

kacyk pisze:
> kacyk pisze:
> > Pracowników zawsze 100%. Czyli u mnie 10-ciu.
> Wygląda to tak jakby pracownicy kończyli pracę dwie tury wcześniej niż do końca
> ostatniej godziny.
Jednocześnie uaktywnia się działalność szkodników a biznes informuje mi o 100% postępie uprawy, mimo, że tak nie jest.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Akcja reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

kacyk pisze:
> kacyk pisze:
> > Pracowników zawsze 100%. Czyli u mnie 10-ciu.
> Wygląda to tak jakby pracownicy kończyli pracę dwie tury wcześniej niż do końca
> ostatniej godziny.

Być może pracownicy są zwalniani chwilę przed aktualizacją plonów co powoduje, że ostatnia tura zatrudnienia nie jest brana pod uwagę. Opóźniliśmy nieco skrypt od zwalniania pracowników, żeby ewentualne plony z ostatniej tury zdążyły się zaktualizować.
kacyk

Re: Akcja reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

stvoor pisze:
> kacyk pisze:
> > kacyk pisze:
> > > Pracowników zawsze 100%. Czyli u mnie 10-ciu.
> > Wygląda to tak jakby pracownicy kończyli pracę dwie tury wcześniej niż do końca
> > ostatniej godziny.
>
> Być może pracownicy są zwalniani chwilę przed aktualizacją plonów co powoduje, że
> ostatnia tura zatrudnienia nie jest brana pod uwagę. Opóźniliśmy nieco skrypt od
> zwalniania pracowników, żeby ewentualne plony z ostatniej tury zdążyły się
> zaktualizować.

Niestety, nic to nie dało. Według mnie skrypt może traktować mnie jak bym zatrudniał niepełną ilość pracowników, mimo zrobionego szkolenia. Prawidłowo pokazuje, że zostały dwie tury a w następnej: 100% uprawy, brak pracowników i działalność szkodników. Niestety nie mogę wybrać 12 pracowników bo po zrobionym szkoleniu nie da się tego zrobić.
kacyk

Re: Akcja reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

Po zmianie na poziom 6 wszystko wróciło do normy... prawie :lol: .
Te prawie to hodowla ryb, którą pomimo małej opłacalności ruszyłem dla sprawdzenia działania skryptu. Wielkość hodowli:
Poziom 2 ,
Pojemność magazynowa: 1584.0008 (poziom 4)
wszystkie inne biznesy zakończyły działalność z zarządcą perfekcyjnie, ten stanął mimo spełnionych warunków na 99,7% magazynu produktów 1580.0000/1584.0008 (poziom 4) i zarządcy nie udało się przerzucić produktu do magazynu głównego.
kacyk

Re: Akcja reaktywacja

Nieprzeczytany post autor: kacyk »

Hodowla kur, przy zmianie trybu pracy z rozrodowego na surowcowy: „ Fatal error: Uncaught Error: Cannot use object of type mysqli_result as array in /web/htdocs/www.e-conomica.pl/home/www/land.php:759 Stack trace: #0 {main} thrown in /web/htdocs/www.e-conomica.pl/home/www/land.php on line 759 ”