Kasa ze Smażalni ryb

jafarek

Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

Pytanko: czy kasa ze smażalni ryb wpłacana jest na moje konto po zwolnieniu pracowników czy na bieżąco? Bo sprzedałem już zestawów za jakieś 10tys. $ i kasy nie nie mam...
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Na biezaco.
Skoro nie masz kasy widac wszystko zjada pensja pracownikow i brak dostepu do tanich towarow.
jafarek

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

No ale kasa za pracowników jest pobierana z góry... A teraz sprzedałem kolejne 100 zestawów i dalej nic. 3 pracowników na 6h to ok 700$. A sprzedałem towaru za prawie 10 tys.
jafarek

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

Poprawka: 13 pracowników to ok 2800 $
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Co znaczy kasy nie masz, przy dzialaniu smazalni dostajesz ponad 225$ na ture wiec jak nie masz wszystko dziala jak nalezy.
jafarek

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

no właśnie nie dostaję...
woodpaker

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: woodpaker »

Mam ten sam problem. przed chwila zakupilem 25 polproduktow za ktore zaplacilem 1300 z hakiem. Specjalnie siedzialem i patrzylem jak ilosc produktow maleje wraz z kolejnymi turami. Niestety nic nie dzialo sie w tym czasie z moim kontem pienieznym. Wiem, ze mam niepelne obsadzenie jednakze mimo wszystko powinienem dostac chociazbydolara, a tam nic. Null, pustka, zero...
woodpaker

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: woodpaker »

I to samo jest w cukierni :/
jafarek

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

Wydałem jakieś 8000 $ na zakupy wszystkich produktów. Sprzedałem wsio w smażalni... Jak po zakupach miałem 18$ tak po sprzedaniu wszystkiego dalej mam 18$.
r0bson

Re: Kasa ze Smażalni ryb

Nieprzeczytany post autor: r0bson »

pub to samo, z rana sprawdzalem i co turę nie było żadnego zysku (pracownicy i towar w magazynie byl)