co za idiota ustala te stawki

woodpaker

co za idiota ustala te stawki

Nieprzeczytany post autor: woodpaker »

Kurcze. juz wszystko stanialo tak, ze zrezygnuje z gry :/
jafarek

Re: co za idiota ustala te stawki

Nieprzeczytany post autor: jafarek »

TE? Hmmmm...

A powiesz jakie?
r0bson

Re: co za idiota ustala te stawki

Nieprzeczytany post autor: r0bson »

Ekhm... Tym idiota jesteś Ty sam ;) Poczytaj sobie temat o uwolnieniu rynku. Odkad to nastapiło Ty sam masz wpływ na to jaka jest sytuacja na rynku. Sprzedajesz po aktualnych cenach kupna to zaniżasz średnia i zwiazanymi z nia widełkami, kupujesz drogo, to zawyżasz.

Ja bym chętnie skupił dziennie po 3000 butelek wina i piwa, ale przy takich cenach to będę tylko dopłacać do interesu. Chętnie sprzedam buraki cukrowe, po cenie nawet niższej od średniej, ale jak, gdy nie ma nabywców? Ja się pytam, gdzie sa właściciele w tych dziedzinach?

Słabo stoisz ze szkoleniami, więc masz je tanie, a to oznacza, że jeszcze możesz się elastycznie dopasować do rynku. Rozejrzyj się na co jest popyt i co najważniejsze, na co BĘDZIE (niszowe branże sa ryzykowne, bo wystarczy niewielka ilość działaczy, aby narobić bałaganu). Rozszerz swoja działalność poza np. dwa pola i kurki. Trzeba się przygotować na to, że nie będziesz mógł sprzedać aktualnych towarów, więc trzeba mieć przygotowana alternatywę.
woodpaker

Re: co za idiota ustala te stawki

Nieprzeczytany post autor: woodpaker »

Oh oh. Jaki madry.
Jak jestes taki sprytny daj mi pienaidze na te szkolenia, a nie gadasz jakies farmazony.
woodpaker

Re: co za idiota ustala te stawki

Nieprzeczytany post autor: woodpaker »

Zwlaszcza, ze inteligentny czlowiek wyczulby w tych slowach ironie... No ale co zrobic. Nikt nie jest doskonaly...Procz mnie oczywiscie. Ale to nie ulega zadnym watpliwoscia. A kto sie z tym nie zgadza... Zycie. Nie kazdy musi byc madry i zdolny by to zrozumiec ;-)
errond

Re: co za idiota ustala te stawki

Nieprzeczytany post autor: errond »

kasa jak zwykle z roboty jest;]