energia nie rosnie

karseo

energia nie rosnie

Nieprzeczytany post autor: karseo »

od kilku tur energia mi nie rosnie a z kazdym klikiem jak przenoszenie produktów,polproduktów itd spada
tommacpt1

Re: energia nie rosnie

Nieprzeczytany post autor: tommacpt1 »

Gra została chwilowo zabita.
Zmiana zasad w trakcie gry trochę zniechęca bo przecież wszyscy mają takie same szanse.
Faktycznie zostaniemy zmuszeni do klikania pracy w zawodzie co 5 min.
Nikt nie obsłuży 3 działek 1 energią.O większej ilości nie wspomnę.
karseo

Re: energia nie rosnie

Nieprzeczytany post autor: karseo »

nie no jak tak ma byc z energia to szkoda czasu.1 energia na ture to poroniony pomysł.Coraz gorzej sie dzieje w tej grze to raczej nie przyciągnie graczy
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: energia nie rosnie

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Zaraz zaraz, tak sie umawialismy

viewtopic.php?f=1&t=129
karseo

Re: energia nie rosnie

Nieprzeczytany post autor: karseo »

w praktyce ten pomysl nie jest dobry ciekawe co inni o tym sadza
marekm

Re: energia nie rosnie

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Nie da się grać.Po prostu.Żeby nas ukarać trzeba było może zmodernizować pracę dorywczą /jeżeli w ogóle coś/ a nie energię.Ludzie przestaną grać.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: energia nie rosnie

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

A moze przestana produkowac dziesiatki tysiecy jaj na 456 poziomie hodowli zeby potem zalic sie, ze cena spadla prawie do zera?
Moze nie beda zatrudniac takich ilosci pracownikow zeby oferty pracy wisialy w tysiacach?
Moze sami zaczna pracowac co w domysle kazdy powinien robic, a w praktyce prawie nikt tego nie robi?
Moze gracze zaczna produkowac na potrzeby rynku a nie im wiecej tym lepiej?
To gra dla myslacych. Inni powinni grac w cos innego.

Chcialbym komentarzy obiektywnych, a nie emocjonalnych.
karseo

Re: energia nie rosnie

Nieprzeczytany post autor: karseo »

uparłes sie na tej pracy w zawodzie jakby to była cała gra a pomijasz interesy na których gracz powinien sie skupic.Jak dla mnie pracy w zawodzie moglo by wogole nie byc bo to tylko prowadzi do tego,ze gracz,ktory ma wiecej czasu wygrywa bo sobie nabije procenty i za kilka tygodni moze produkowac 5 razy wiecej surowcow z jednego interesu niz ten gracz ktory ma ten sam interes a ktory mało pracował w zawodzie
r0bson

Re: energia nie rosnie

Nieprzeczytany post autor: r0bson »

Zgadza się, umawialiśmy się tak, nawet się zgadzałem z tym, jednak po rozwinięciu się muszę to zweryfikować :P
Na 102 levelu mam 207 energii, w czasie 8 godzin przybędzie mi 96, czyli optymistycznie rzecz biorac mogę mieć 303 energii do rozdysponowania. Teraz co na minus: na samo zatrudnienie w firmach rolniczych potrzebuję 274 energii, przetwórnie kolejne 40 i sprzedaż 48, biorac pod uwagę długość zatrudnienia, to na uzupełnienie kadr na 8 godzin potrzebuję 636 energii. Gdzieś brakuje ponad 300 energii :/ A uprawy będa rosły, do jutra będę zatrudniał około 50 pracowników więcej, zrobię nowe szkolenia będzie dodatkowe pareset rak czekajacych na pieniadze, ale nie będę mógł bo energia będzie mnie zatrzymywać, a chyba nie o to w tym chodzi, żeby rozwijać interesy na miarę posiadanej energii ;)


karseo: po części racja, oparcie gry o prowadzenie samych biznesów mogłoby być ciekawsze, ale nie taka była idea ;) A tym, że praca daje dodatkowe bonusy to właśnie zachęca do tego, aby pracować, przynajmniej ja pracuję tylko dla bonusów :) a dzięki temu jest większy popyt na ta robotę
tommacpt1

Re: energia nie rosnie

Nieprzeczytany post autor: tommacpt1 »

Szanowny Panie !
Gra w swoim podstawowym zamyśle jest naprawdę bardzo interesująca.
Jednak na początku była mowa o budowaniu konsorcjum co znaczy jak myślę więcej niż 3 pracowników na jednej działce.
Ja lepszej gry nie wymyślę bo nie mam o tym pojęcia,ale zmiany w grze powinny zachęcać nowych graczy a nie zniechęcać starych.
Ktoś kto dziś przystępuje do gry bez energii nie ma żadnych szans.
Wszyscy siedzieli 2 doby,żeby osiągnąć 6 a potem 11 poziom.
Jak to teraz zrobią skoro doświadczenie nie rośnie w pracy w zawodzie a zresztą poco osiągać wyższy poziom.
Pokazał nam Pan ja wejść do Top 10 z czwartego poziomu ale czy takie były założenia wstępne gry ?
Z wyrazami szacunku
tm