blokada magazynu

fragi

blokada magazynu

Nieprzeczytany post autor: fragi »

Otóż nie posiadam w ogóle pszenicy ani w magazynie ani na targu ani na polach do zbioru, a jednak w magazynie w wartości rynkowej mam napisane że mam pszenicę o wartości 306.72 $. Blokuje mi magazyn -.-'
Z góry dzięki za rozwiązanie problemu ;p
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: blokada magazynu

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Jestes w stanie stwierdzic kiedy to się stało?

Tzn rozumiem, ze miales pszenice i wystawiles ja na sprzedaz, zlecenie sie zrealizowalo, ale pszenica nie zniknela z magazynu?

Problem z magazynem rozwiazalem, ale staram sie znalezc przyczyne jego powstania.
fragi

Re: blokada magazynu

Nieprzeczytany post autor: fragi »

tak magazyn już nie jest blokowany dzięki.
Kiedy to się stało, szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale wydaje mi się że w momenci gdy chciałem przenieść pszenicę do magazynu ale przekraczało to wartość w $$ jaka może znajdować się w magazynie, aczkolwiek ręki sobie uciąć nie dam.
daga

Re: blokada magazynu

Nieprzeczytany post autor: daga »

Ja też mam zablokowany magazyn ,sprzedałam ziemniaki i ziemniaków mam 0 ale jest wpisana kwota .Nie mogę przenieść plonów do magazynu
daga

Re: blokada magazynu

Nieprzeczytany post autor: daga »

Magazyn się odblokował po ponownym zalogowaniu ,ale problemy z kursami pozostały
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: blokada magazynu

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Poprawiłem błąd w tym zakresie który udało mi się znaleźć, mam nadzieje, że tego rodzaju problemy nie będą się już pojawiały.
marekm

Re: blokada magazynu

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Mam problem z magazynem,który się nie powiększył do 1500
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: blokada magazynu

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Problem z rozbudową magazynu został rozwiązany, magazyn rozbudowywał się, ale zmiany były widoczne dopiero po przelogowaniu się, teraz powinny być widoczne od razu.