Sprzedaż produktów

woodpaker

Sprzedaż produktów

Nieprzeczytany post autor: woodpaker »

Od pewnego czasu usiluje sprzedac rozne produkty. Wchodze i widze, ze np jest oferta takowa
55555 2.74
254 7.20
312 6.66

A ja mam 500 sztuk. No to wiadomo. Sprzedam te 254 po 7.20 bo mi sie oplaca. I, ze tak brzydko napisze dupa. Nie udaje sie. Oferta nadal aktualna, a przedmioty wisza. Da sie je sprzedac tylko po cenie 2.74 (55555 sztuk). Troche to bez sensu. Skoro ktos chce kupic 254 sztuki za 7.20 to chetnie mu je sprzedam.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Sprzedaż produktów

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Patrzyłeś raczej na arkusz ofert sprzedaży a nie arkusz ofert kupna.

Temat znajduje się w niewłaściwym dziale
woodpaker

Re: Sprzedaż produktów

Nieprzeczytany post autor: woodpaker »

Po pierwsze wiem na co patrzylem. Patrzylem na oferty kupna
Po drugie temat znajduje sie we wlasciwym dziale + bo jest to ewidentna usterka. Zamiast zwalac wine na uzytkownika nalezy zajac sie naprawianiem bledu. Zwlaszcza, ze zglaszamy te problemy zeby Twoja gra dzialala jak najlepiej i zebys mogl na niej zarabiac. Wiec potulnie schowaj ogon i zajmij sie tym co nalezy
Pozdrawiam
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Sprzedaż produktów

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Taki język nie będzie tolerowany, to raz, Twoje chamstwo także nie.
Dwa - nie zarabiam na tej grze a poświęcam jej swój czas więc troche szacunku, bo nie jesteś na swoim podwórku.
Trzy - jeżeli oczekujesz jakiejkolwiek reakcji na swoje chamskie przedstawienie problemu wypadałoby podać szczegóły - chodźby o jaki towar chodzi.
woodpaker

Re: Sprzedaż produktów

Nieprzeczytany post autor: woodpaker »

Jak narazie chamem jest administrator, ktory zamiast czytac z uwaga to co pisze uzytkownik wyzywa innych. Myslisz stworze, ze jak jestes ukryty za nickiem to Ci wszystko wolno? Pokaz mi choc jedno zdanie, ktore wg Ciebie bylo chamskie? Moze to ze slowo "Tobie" napisalem z duzej litery? A moze to, ze zwrocilem Ci uwage, ze zwalasz odpowiedzialnosc za bledy w grze na uzytkownika? Chlopie (kobieto?) naucz sie czytac ze zrozumieniem zanim zaczniesz kogokolwiek od chamow wyzywac. Bo jak narazie to Ty tu jestes chamem. Ja Ci grzecznie sygnalizuje blad, a Ty zamiast probowac to naprawic lub dopytac sie kiedy to wystapilo jesli sam nie umiesz stwierdzic to zaczynasz jakas epopeje na temat tego, ze to moja wina. Takze powtarzam. Albo zajmij sie bledem albo nic nie pisz bo szkoda zarowno Twojego jak i mojego czasu i nerwow
woodpaker

Re: Sprzedaż produktów

Nieprzeczytany post autor: woodpaker »

A tu masz przyklad takiej wlasnie oferty. Co prawda moja dotyczyla ryzu, a liczby wymyslilem bo nie chcialo mi sie ich spisywac. Poprostu dalem przyklad. Ale jak widze sam administrator nie wierzy, ze jego dzielo moze miec bledy wiec prosze. O to rysunek oferty KUPNA
http://img822.imageshack.us/img822/1187/czekoladao.jpg
gdzie jest kilka mozliwosci
woodpaker

Re: Sprzedaż produktów

Nieprzeczytany post autor: woodpaker »

A o jaki towar chodzi mi to napisze kiedy znow bede miec taka sytuacje bo narazie nie mam nic do sprzedania, a tamte produkty anulowalem i sprzedalem po cenie pochdzacej od 55555 sztuk.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Sprzedaż produktów

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Wiec potulnie schowaj ogon i zajmij sie tym co nalezy
Bylo ostrzeżenie
Żegnam
Ban

Pierwszy i mam nadzieje ostatni

Niestety nadal nie wiem o jaki towar chodzi ale tego się już nie dowiemy.
Na przedstawionym obrazku nie widzę niczego nieprawidłowego, wręcz przeciwnie.