znikające pieniądze z konta

wiktorowo03

znikające pieniądze z konta

Nieprzeczytany post autor: wiktorowo03 »

witam. nie wiem dlaczego mam taki dług na koncie, mimo że rano miałam na plusie gotówke a teraz mam -780 gotówki. tylko raz dzisiaj obsiałam pole i miałam jednego pracownika. proszę o odpowiedź
klementyna

Re: znikające pieniądze z konta

Nieprzeczytany post autor: klementyna »

mi również znikają pieniądze z konta. teraz mam na minusie mimo że przed chwilą miałam na plusie gotówkę
riva

Re: znikające pieniądze z konta

Nieprzeczytany post autor: riva »

Moje własne obserwacje:

Kiedy idziemy do szpitala pobiera nam z konta sumę, równą wynagrodzeniu lekarza - czyli kwotę olbrzymią jak na razie.
Również kiedy uczymy się koszt nauki jest powiększany o kwotę wynagrodzenia wykładowcy.

/tu też myślę, że osoby poniżej któregoś poziomu (5-6?) powinny być z tej "dodatkowej" opłaty zwolnione.../ Okres adaptacyjny, mimo całego realizmu ;)
wiktorowo03

Re: znikające pieniądze z konta

Nieprzeczytany post autor: wiktorowo03 »

dziękuje bardzo za odpowiedź.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: znikające pieniądze z konta

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Zatrudnienie pracownika = pobranie z konta pieniedzy na jego wynagrodzenie.
Przy obecnym wynagrodzeniu rolnikow zatrudnienie trzech z nich to ponad $400, razy kilka upraw to sie robi spora sumka.

Konto na minus moze zejsc tylko przy zatrudnianiu pracownikow i po pobraniu podatkow.

Rivek: tak nie jest, ale tak bedzie, oprocz tego jeszcze weterynarz bedzie w ten sposob platny (zatrudniany na hodowli)
riva

Re: znikające pieniądze z konta

Nieprzeczytany post autor: riva »

Jestem prawie pewien, że tak jest - potwierdzają to wypowiedzi Klementyny I Wiktorowo, ponieważ akurat w tamtym momencie (chwilę przed) pojawili się w szpitalu. Tak samo ja, zakładając konto, mając 1000$, poszedłem na kurs (225$ koszt) i zostało mi troszkę ponad 200$. A akurat wykładowca wtedy miał pensje ~500 (rano). Później było to samo - poszedłem na następny kurs, a stan konta wyniósł -500. Upraw żadnych nie mam, ani nic.
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: znikające pieniądze z konta

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Zwracam honor :) pieniadze sa pobierane w momencie podjecia nauki, zgloszeniu na leczenie do szpitala (nie sa pobierane przy zakazeniu szpitalnym), przy wezwaniu weterynarza w hodowli, przy budowaniu budynkow
klementyna

Re: znikające pieniądze z konta

Nieprzeczytany post autor: klementyna »

Bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedź. Teraz już wiem dlaczego jestem na minusie. :lol: